Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Tomb Raider 8

♦ Tomb Raider Underworld - Recenze ♦

30. srpna 2009 v 21:19 | Pink-Sun
Už se snažím půl roku přinutit k tomu, napsat k Tomb Raider Underworld recenzi..vida, už jsem se nakopnula dostatečně XD
Zcela původně jsem plánovala, že si demo této hry nezahraji, abych si nezničila ono pověstné "překvapení". Nakonec se mi ale stalo, že táta donesl domů Level, kde demo bylo v příloze. Nu, a nezkuste to, když se to CD na vás tak pěkně kouká...

Budu zcela upřímná: Neočekávala jsem nic, co by mě položilo. Samozřejmě..byla jsem zvědavá, jelikož se kolem TR:U udělal šílený rozruch, mnoho bylo naslibováno a s tím se samozřejmě dostavily pochybnosti, zda autoři budou vůbec schopni tyto všechny sliby splnit.
Mé první dojmy byly vcelku kladné. Kvůli přehlednosti to vezmu po bodech - budu rovnou i přecházet do plné verze hry, jelikož demo je beztak její součástí...

♦ Zbraně @ Vybavení v Tomb Raider Underworld ♦

24. června 2009 v 21:22 | Pink-Sun
Stejně jako předcházející díly, vyznačuje se i Tomb Raider Underworld nezaměnitelným arzenálem zbraní a poctivou výbavou. Pojďme si jak Lařiny zbraně, tak vybavení postupně přiblížit a vyjmenovat si několik základních informací.

Zbraně:

♦ Devítky

Samozřejmě, že v arzenálu nemohou chybět Lařiny legendární devítky. Tyto zbraně máte automaticky. Hodí se spíše na likvidaci menších či ne až tak silných nepřátel. Kupříkladu takového tygra se budete snažit skolit pěkně dlouho a může se i stát, že on skolí dříve vás. Na druhé straně jsou skutečně velmi užitečné pod vodou. Také je možno jednou z nich mířit z motorky, či když je Lara zavěšena na srázu. Jde také zaměřit dva nepřítele najednou.

Počet nábojů : Neomezeno

♦ Dark SturdySuit ♦

28. února 2009 v 20:21 | Pink-Sun
Když jsme u toho zapomínání .....XD
Zapomněla jsem ještě na jeden kostým, který se už objevil na pár obrázcích XD
Vytvořila jsem ho už přes řádnou dobou..
Úrovně:
♦ Arktické moře

Oblek:
Jedná se o přebarvenou verzi těžkého neoprenu. Je celý černý. Původně modré popruhy jsou růžové a boty oranžové. Pokud má Lara tento kostým, je kyslíková bomba na jejích zádech rovněž oranžová. Podrážky bot jsou růžové...XD XD

♦ Tomb Raider Underworld ♦

24. února 2009 v 21:38 | Pink-Sun

Výrobce:
Crystal Dynamics

Vydavatel :
Eidos Interactive

Datum vydání:
Evropa - 21. prosince 2008
Spojené státy - 18. prosinec 2008

Platformy:
Pc - Microsoft Windows
PlayStation 2
Playstation 3
Wii
Xbox 360
NDS

Žánr :
Akční Adventura

Verze:
Anglický dabing, české titulky

Věkové omezení:
Od 12/16 - ti let (Záleží, jak kde…)

Tomb Raider Underworld je osmý díl známé herní série Tomb Raider . Hlavní herní postavou je, jak jinak, než Lara Croft. Hra byla vyvíjena studiem Crystal Dynamics, které má ,,na svědomí" i předcházející dva díly: Tomb Raider : Legend a Tomb Raider : Anniversary. Dílem toho studia je také herní série Legacy of Kain.

Hra byla vydána 21. prosince 2008 v Evropě a její verze pro PlayStation2 30. ledna 2009.

♦ Tomb Raider Underworld: White Angel ♦

12. února 2009 v 18:19 | Pink-Sun
Úrovně:

♦ Thajsko
♦ Sídlo Croftů
♦ Mexiko
♦ Andamanské moře

Oblek:

Oblek, jehož pracovní název je : ,,Nechci vidět ten účet za prádelnu.."
Je celý bílý...skoro od hlavy, až k patě. XD Jediné, co bílé není, je batoh a opasky + pouzdra na pistole. Ty mám prostě nejraději černé a hotovo XD
Je to další z obleků, které jsou myšleny hlavně pro Pink Laru ( černé nehty tvoří komický kontrast k bílému oblečení XD) a jak vidíte, tak je skutečně ideální do deštivého a bahnitého Mexika. XD XD

Mimochodem...Winstonovi se kostým moc líbí... Říká, že ho bude drhnout sice dvě hodiny, ale bude to dělat ,,s láskou". XD
Winston rovněž doporučuje Vanish - skvrn a špíny se zbavíš! ( Pokud tedy neperete tenhle kostým, celý od bahna..věřte mi, to nepustí - což Winston netuší...(zatím) XD)

A na závěr XD:

♦ Tomb Raider Underworld - Nepřátelé ♦

9. února 2009 v 13:46 | Pink-Sun
Stejně, jak v předcházejících dílech Tomb Raider, i v TR:U nesmí chybět nepřátelé. A ti jsou pevně odhodláni nám,Laře... a jejímu životnímu pojištění, značne znesnadnit život.

Zde je jejich výčet:

MedůzyVýskyt:
♦ Středozemní moře

Popis:
Medůzy se nedají strikně zařadit mezi nepřátele a to z jednoho prostého důvodu : Nic nedělají.
Jednoduše si plavou na místě, hledí si svého a hrají si na podvodní lampičky. Slouží spíše jako překážka či prvek, znepříjemňující pohyb v zatopených chodbách. ( či jako částečné osvětlení..vyberte si XD)

Jak na ně:
Zde je nejlepší postup: ,,Nijak na ně." Jak již řečeno, nic vám neudělají - pokud do nich zrovna nevplavete. (Pokud se tak stane, utrží Lara elektrický šok) Nejlepším řešením tedy je, se jim vyhnout a dávat pozor, kam plavete..

Žralok - Drobnější


Výskyt:
♦ Středozemní moře
♦ Thajsko

Popis:
Tento typ žraloka je hodně rychlý. Často se vám stane, že ani nepostřehnete, že se na vás řítí. Jediná výhoda - jeho útoky nejsou až tak hrozné a jdou vcelku dobře přežít.

U těchto tvorů také většinou platí pravidlo: ,,Ty necháš mě a já nechám tebe."
Pokud na ně nebudete sami útočit, nechají vás většinou být. Ovšem pozor - nesmíte se jim připlést do cesty nebo do rajónu, což se stává hodně snadno.

Jak na ně:
Nejlepší ze všeho je, se nepouštět vůbec do boje a rizikovou oblastí rychle proplavat. Pokud už není zbytí, je výhodné žralokům co nejvíce uhýbat a střílet na ně pouze, pokud se chystají k útoku. Někdy se i stane, že před vámi uplavou. Pokud například skočíte do vody, když jsou zrovna poblíž nebo když je párkrát zasáhnete.

Ideální zbraň:
Hodně dobrá je harpuna, ale poradíte si i s pistolemi.

Kraken


Výskyt:
♦ Středozemní moře

Popis:
Kraken se dá označit za nepřítele/překážku. Svým slizkým, velmi chutným tělem totiž blokuje dveře, do kterých se Lara musí dostat - je tedy překážkou. Zároveň ale strhává sloupy, po kterých Lara leze a pokud se dostanete až na plošinku před ním, silně hrozí, že Lara skončí rozmáznutá o stěnu - takže je také nepřítelem.

Je vlastně takovým ,,bossem" Středozemního moře. Zároveň taky jediným bossem ve hře.

Jak na něj:
Postup je jednoduchý, milionkrát viděný ve videích a dosti bolestivý pro onu chobotničku.
Stačí se dostat na úroveň lustru a poté přeběhnout jak do místnosti po pravé ruce, tak po levé. Tam stisknout páky, čímž lustr uvolníte. Pak jen přeskočte nad zatarasený vchod a stiskněte páku. Tím lustr umístíte do vhodné pozice. Poté stačí jen rozstřelit kruhy, které drží pohromadě řetězy...a AU! - pro Krakena. Ale pozor na lezení dolů...aby to nebylo au i pro vás XD

Ideální zbraň:
Střílením mu naprosto neublížíte - ani granáty. Jediná možnost je shodit mu na kebuli ten lustr XD


Chlápci


Výskyt:
♦ Středozemní moře
♦ Andamanské moře

Popis:
Ve Středozemním moři jsou doslova postrach. Není vůbec jednoduché se ubránit takové přesile.
Jedná se nejspíše o poskoky, posádku..ehh..zaměstnance??? XD Amandy. Jsou nepříjemní tím, že kromě toho, že na vás střílí, vás i kopnou, když se k nim příliš přiblížíte. Také se s nimi nedá absolutně domluviti. Zastávají názor ,,Nejdřív střílej, pak se ptej.."

Jak na ně:
Na vyhnutí se, můžete tedy naprosto zapomenout. Jedině kolem nich rychle proběhnout, ale to je takřka nemožné a stejně dosti ran utržíte. Za začátku máte jen pistole či jinou zbraň - nezbývá vám nic jiného, než střílet, kopat, uhýbat. Jiná možnost není.
Vše se ale mění, když je k dipozici Thorovo kladivo...lítají nádherně..ale správný labužník je ještě před tím kopne do břicha...či účinněji..XD XD


Ideální zbraň:
Brokovnice,samopaly, kladivo

Malí pavouci


Výskyt:

♦ Thajsko
♦ Sídlo Croftů
♦ Mexiko

Popis:
Malé, mizerné, nechutné, osminohé potvůrky. Nepříjemné jsou tím, že dokážou hodně vysoko skákat a to i ze zdí...a taky na výstupky, kde právě stojíte. Jsou hodně špatně viditelné a rychlé. Taky na Laru rádi skočí a koušou ji svými kusadly...dobrou chuť...

Jak na ně:
Nejlepší je, je jednoduše rozstřelit - okamžitě, jak se odněkud vynoří. Stačí jedna rána a sbohem. Když na vás skočí, bez přílišné námahy je shodíte...na likvidaci jsou velmi vděční..ale otravní. Pokud lezou po stěně, stačí je opět sestřelit. Pouze to šplíchne, kvíkne..sliz......znovu dobrou chuť...

Ideální zbraň:
Zcela postačí Lařiny klasické pistole.

Tygři


Výskyt:
♦ Thajsko

Popis:
Jsou velmi silní a jejich útoky s Larou řádně zamávají. Mají ovšem jednu nevýhodu...za svou sílu platí tím, že jsou trošku pomalejší. Útočí zásadně ve skupinách a útočí vždy. Neexistuje, že by si hleděli svého..hledí si jen vás.

Jak na ně:
V první řadě se jim pokusit utéci na vyvýšené místo a zlikvidovat je odtamtud. Pokud není jiná možnost, nezbývá než uhýbat, kopat, uskakovat, střílet a střílet. Hodně výhodné je přes ně nějak přeskakovat, či se od nich odrazit. Tím se nechají zmást. Právě zde hodně oceníte Lařinu schopnost střílet na dva cíle zároveň.

Ideální zbraň:
Samopaly, granáty

Netopýři


Výskyt:
♦ Thajsko
♦ Sídlo Croftů
♦ Mexiko
♦ Ostrov Jan Mayen

Popis:
Malé, otravné....můžou si podat ruku (křídlo XD) s malými pavoučky. Někdy si jen létají prostorem, jindy se na Laru snaží útočit a koušou. Taky si na Laru rádi sednou, pokud zrovna ručkuje.
Jasný důkaz toho, že ne vše, co má rozkošná ouška a je roztomilé, musí být milé XD XD

Jak na ně:
Pokud si vás nevšímají, nevšímejte si jich taky. Pokud začnou obtěžovat, stačí je sestřelit.

Ideální zbraň:
Pistole zcela postačí, stejně jak u pavoučka. Jedna rána a vyřešeno.

Předimenzované ještěrky


Výskyt:
♦Thajsko

Popis:
Tito mizerní tvorové jsou hbití, agresivní, nikdy si nedají pokoj a lezou po stěnách. Můžou se k vám tedy přiblížit, aniž byste si toho všimli. Jejich kousnace řádně bolí a tito zmetci taky něco vydrží. Můžou vás shodit ze stěny, ani nevíte jak.

Dokonce jsou dva druhy:

Hnědí - Ti pouze koušou a lezou.
Zelení - Jsou to větší potvory. Nejen, že lépe slývají, koušou, lezou, ale ještě po vás začnou plivat kyselinu, když nejste zrovna v dosahu na kousnutí.

Jak na ně:
Zastřelit. A hlavně se jim výbat..a nepustit si je moc k tělu. Zelené likvidovat vždy přednostně a kopat, kopat..a kopat. S granáty to moc nepřehánějte, jelikož jsou zmetci rychlí..a než se ohlédnete, tak vám ho na sobě přinesou zpátky.

Ideální zbraň:
Samopaly

Otroci


Výskyt:
♦ Sídlo Croftů
♦ Mexiko

Popis:
Na Otroka Lara narazila v Mexickém podsvětí...to je taky logické. Ale předtím i ve svém sídle. Co tam sakra dělal? Odpověď je snadná. Lařin otec je kdysi přivezl z Thajska v klecích..jen ho zjevně nenapadlo, že budou mít dostatečnou sílu se z nich dostat....
Vypadají, jak tygři, kterým slezla kožešina. O to jsou ale více smrtící. Mají nehoráznou sílu a jak na potvoru nejsou ani dvakrát pomalí.

Jak na ně:
Jediná šance je střílet a střílet, připadně rychle útéci, jak u tygra, na vyvýšené místo. Jakmile padnou k zemi, musí na ně Lara skočit a tím je zneškodnit. Pokud tak neučiní, po chvíli se zase zvednou a ,, Dáme si to znovu a v plné síle.."

Ideální zbraň:
Je to v celku jedno..prostě něco, čím je přinutíte k tomu,aby padli k zemi....
(Uspávání bych nezkoušela...přece jen...už jsou vlastně po smrti..)

Černý panter/puma/tygr natřený na černo


Výskyt:
♦ Mexiko

Popis:
Jedná se o černou obdobu tygra. S tím rozdílem, že je rychlejší a útoky nejsou tak silné, jak tygrovy. Až na to, že jich koupíte díky hbitosti tohoto nepřítele dvakrát tolik, než u tygra.

Jak na ně:
V tomto levelu máte k dispozici motorku. Říkám jediné..nejlepší je....prostě přejet.
Boj na blízko je dosti nepříjemný...platí vše, jak u tygra.

Ideální zbraň:
Motorka, samopaly, granáty, počkat, až je zastřelí někdo jiný, pokud je možnost.

Pytláci


Výskyt:
♦Mexiko

Popis:
Člověk by si myslel, že tyto chlapíky budou hlavně zajímat tygři natření na černo,ale ne, zjevně by mnohem radši ulovili Laru. Bohužel ale ne tak, že by jí pozvali na kafe...

Jak na ně:
Nejlépe je dokopat do bezvědomí a krýt se za rozvalinami. Případně na ně hodit granát - můj oblíbený trik. XD

Ideální zbraň:
Samopaly, puška, dobře mířený kopanec, granáty.

Obří pavouci


Výskyt:
♦ Mexiko
♦ Ostrov Jan Mayen

Popis:
Pokud se vám rozkošní pavoučci na začátku zdáli nechutní, tak budete z těchto nadšeni. Je to tlustší, větší, bílé, agresivnější a nebezpečnější. A hlavně to šplíchne slizem aspoň šestkrát tolik poté, co je to vyřízeno, takže účet za prádelnu radši nechtějte vidět. Mají stejné vlastnosti, jak ti malí zmetci - často jsou jimi i doprovázeni. Umí lézt po stěnách ( ze kterých jdou skvěle sestřelit), skákat na vyvýšené plochy ( takže můžou oni smést ze stěny naopak vás...) a taky parádně kousat....takže na moc velké přátelení nespoléhejte...

Jsou odporní a hnusní..ale na druhé straně tak srandově cupitají těma svýma nožičkama..a kvíkají..a vrtí těmi svými zadečky....a zespodu jsou tak srandovně růžoví..a mají červený očička, jak korálky a......no dobře..nejsem normální..uznávám...XD

Jak na ně:
Kopat, skákat, sestřelit zvrchu, přejet na motorce, granát...vyberte si..stříkne to vždy XD

Ideální zbraň:
Viz. Jak na ně..ano, jsem to líná zas vypisovat XD XD

Mrtví vojáci (Spíše nemrtví...)


Výskyt:
♦ Mexiko

Popis:
Nechutní, polomrtví..staří několik tisícovek let, ale rychlí, jak 20-ti letí. Ano, to jsou oni. Pokud vám jednu vrazí, tak rychle se nepostavíte. Když se nacházíte mimo jejich dosah, tak na vás plivnou, což je snad i horší, než rána. Bohužel na vás mají tendence plivat, i když zrovna ručkujete = *TŘÍSK!!* Jediná výhoda je, že se dají dosti dobře zmlátit zblízka.

Jak na ně:
Jedno jak, donutit je, aby padli k zemi. Nejlépe střílet. Až na ní budou, skočit na ně. Funguje zde stejný princip, jak u otroků..je to ta samá ,,sorta". Taky doporučuji je kupříkladu kopnout znovu do modré tekutiny, odkud vylezli...

Ideální zbraň:
Postačí i pistole a kopance..hlavně donutit padnout k zemi.

Mrtví vikingové (Stejně tak nemrtví, jak ti předtím..)


Výskyt:
♦ Ostrov Jan Mayen
♦ Arktické moře

Popis:
Vážení, zcela to samé, co ne/mrtví vojáci, akorát trošku rychlejší. Plivou taky. Liší se jen tím, že mají na helmě dva rohy...myslím, že to vyjadřuje i mé mínění o nich XD XD

Jak na ně:
Opět donutit padnout k zemi. Naštěstí máte na ně buď k dispozici kladivo nebo motorku. Takže je stačí přejet či roztříštit jediným máchnutím kladiva. Pokud vás překvapí tváří v tvář, tak střílejte, dokud nepadnou (poté klasický skok na ně) nebo je kopněte do propasti.

Ideální zbraň:
Motorka, kladivo

Mrtvý Yetti ( Nemrtvý..už to přestává být originální XD)


Výskyt:
♦ Ostrov Jan Mayen
♦ Arktické moře

Popis:
Původně sněžní muži, zotročení do podoby podivných trolů, vystřižených, jak z Pána Prstenů.
Taky na vás okamžitě útočí. Výhoda je, že jsou hodně pomalí. Jen se jim nesmíte dostat do rány..to by mohlo skončit nevalně...

Jak na ně:
V jednom případě nemáte k dispozici kladivo, poté už ano. V případě bez kladiva doporučuji použít granáty. Stačí jich hodit pár. ..přibližně 4 a je na kousíčky. Při střílení z pistolí trvá hodně dlouho, než padne a pak na něj musíte jěště skákat. Pokud máte kladivo, stačí 4x máchnout a vyřešeno.

Ideální zbraň:
Granáty, kladivo

Žralok - Pořádný kus


Výskyt:
♦ Arktické moře

Popis:
Tento typ žraloka trošku připomíná malou velrybu..ovšem pozor, vážně je to žralok..s obří tlamou.
Je pomalejší, než první typ žraloka, ale zato jeho kousnutí píše. Hlavním problémem je, že rád útočí , když je člověk zrovna zády, což není příjemné. O lekací situace postaráno.

Jak na něj:
Pokud možno si s ním nic nezačínat a rychle plavat pryč. Pokud už není zbytí, tak ho hlavně nepouštěte z očí a vyhýbejte se jeho výpadům. S velkým důrazem na slovo ,,vyhýbat se".
Anebo si to celé ušetřete a přetáhněte ho kladivem XD

Ideální zbraň:
Harpuna,kladivo

Pár tipů na závěr:

♦ Všechny nepřátele si držte co nejvíce od těla - s výjimkou ne/mrtvých vojáků. Ti jdou naopak nejlépe likvidovat zblízka.
♦ Pokud se od vás nepřítel přílišně vzdálí a zaměřovací ukazatel zšedne, nestřílejte. Nemá to smysl, jelikož střely k nepříteli často ani nedoletí a vy zbytečně mrháte cennými náboji. Střílejte pouze, pokud je zaměřovač rudý.
♦ Pokud chcete před nepřítelem pláchnout, využijte Lařiny schopnosti sprintu, jinak útěk nebude moc účinný.
♦ Některý typ nepřátel jde uspat. Nemusíte je tedy přimo zabít, ale nevýhodou je, že se po čase zase proberou a náboje v úspávací pistoli nejsou nekonečné...
♦ Jak zmíněno, na nepřátele ne/mrtvé platí pouze to, že na ně dupnete, když padnou k zemi. A to tak, že se k nim přiblížíte a stisknete E.

© pink-sun-zuzitko.blog.cz


♦ Tomb Raider Underworld : NEW PinkLara ♦

25. ledna 2009 v 20:30 | Pink-Sun
Vážení, růžová se vrací....XD
Udělala jsem další (teď už ale vážně konečnou! XD) verzi Pink Lary.
Tato verze kombinuje Laru úplně první ,,roztomilouškou" s PinkLarou...plus trošku z DarkPink Lary-Dokáže se tvářit roztomile, i jak vrah...XD

Změny:

♦ Jiné vlasy, trošku tmavší, než u původní PinkLary
♦ Stíny nejsou již růžové,ale opět černé...ne ale tak silně, jak u první verze
♦ Růžová rťenka je jemnější...
♦ Oči jsou zdokonaleny...mají lepší odlesk, než předchozí verze
♦ Tím, že byly vlasy ztmaveny, působí ohon PinkLary o pár centimetrů delší, než u Lary normální.
(Je to tím, že Lara původní, má světlejší vlasy. Konečky nejsou tak výrazné, tak při pozorování trošku z dálky, působí ohon kratší..i když ve skutečnosti není.)
♦ Nehty zůstaly stejné - černé, stejně jak pistole - ty zůstaly růžové.
♦ Novinkou je to, že kamerka je taky růžová...ano, to jsem si prostě odpustit nemohla XD
♦ Gumička je trošku jiná,ale změna zde není příliš viditená...
♦ Hák je měděný
♦ Zajímavostí je také, že všechny pásy, částečně i batoh jsou černé (Ale to je spíše problém obleku, ve kterém PinkLara je, než její XD)

Inu..to by bylo asi vše....zde ji máte :


♦ Tomb Raider Underworld : PinkJungle - Outfit ♦

25. ledna 2009 v 20:11 | Pink-Sun
Úrovně:

♦ Thajsko
♦ Mexiko
♦ Sídlo Croftů

Oblek:

Oblek, určený převážně pro PinkLaru. Jak jistě každý pozná, jedná se o barevnou předělávku klasického obleku do džungle s kalhoty. Tričko je světle růžové, kalhoty vínové, boty temně rudé. Rukavice jsou také do růžova, čímž pěkně ladí s tričkem XD
U tohoto obleku je také hodně komické sledovat ušpinění, či to, když se ,,PinkLara" vyškrábe z vody. Na světle růžovém tričku je totiž vidět skoro vše, stejně, jak na temně rudých botech...
(Už vím, proč má Lara vše původně v tmavých barvách XD XD)
Když jsem při hraní zaregistrovala, jak běhá ,,růžový flek" mezi zeleným porostem, zkonstatovala jsem jediné : ,,Velmi..nenápadné" XD

♦ Tomb Raider Underworld : Parodický komiks ♦

24. ledna 2009 v 20:43 | Pink-Sun

Tak mě napadla naprostá pitomina XD
Udělala jsem pár screenů ze Středozemního moře (Konkrétně z lodi XD) s PinkLarou a když jsem je vzápětí spatřila, zrodil se nápad...na tuto.... šílenost XD
Doufám, že se bude aspoň trošku líbit...a že je pochopitelná XD

© pink-sun-zuzitko.blog.cz


♦ Tomb Raider Underworld : Orange PinkLara ♦

23. ledna 2009 v 21:07 | Pink-Sun
Máme tu opět PinkLaru,ale tentokrát v barvách oranžových XD


Změny:
♦ Oranžová rtěnka
♦ Vlasy i oči stejné, jak u Pink Lary
♦ Oranžový lak na nehtech
♦ Oranžové pistolky
♦ Oranžové stíny
♦ Oranžová gumička
♦ Oranžové tetování ve tvaru sluníčkaNuže..tak copak říkáte?? XD XD

♦ Tomb Raider Underworld : Dark/PinkLara ♦

21. ledna 2009 v 22:40 | Pink-Sun
Opět další experiment v TextModu! XD
Tak....a máte to! XD Tolik k stížnostem na účet růžové...když změna, tak extrémně...voila! :Toto je Beta verze Dark/Pink Lary. XD

Změny :
♦ Oči a vlasy jsou naprosto stejné, jak u PinkLary
♦ Nehty opět černé
♦ Stíny jsou taky dočerna, zvýrazněné oční linky
♦ Pistole jsou tmavší,než normálně
♦ Tetování v podobě malého sluníčka na pravém boku
♦ Černá gumička
♦ Silně černá rtěnka (Rty jakoby splývají...)

Kvůli onoho problému splývání rtů, kdy ve mě krev vařila při každém pohledu na Lařinu pusu, byla vymyšlena verze konečná:

Změny oproti Betě:
♦ Arhm..žádné..jen jemnější rty, které ale nesplývají do fleku!!! XD


Tak co říkáte? Líbí, nelíbí?? XD XD Není tam málo růžové? XD XD

♦ Tomb Raider Underworld : PinkSuit ♦

17. ledna 2009 v 22:10 | Pink-Sun

Úrovně:
Středozemní moře
Arktické moře

Oblek:
Jedná se o upravenou verzi neoprénu. Je určen převážně k PinkLaře...pěkně spolu ladí...ale Laře by určitě taky sekl XD XD Nevýhodou jen je, že se špiní trošku více, než původní černá verze..takže pak PinkLara vypadá spíše, jak prasátko XD XD

♦ Tomb Raider Underworld : PinkLara ♦

17. ledna 2009 v 21:52 | Pink-Sun
Můj nejnovější výtvor v TextModu. Je to pokročilejší verze ,,Lary s růžovou rťenkou", kterou jste již měli možnost zde viděti XDXD

Změny oproti normální Laře:
♦ Tmavěhnědé oči
♦ Tmavěhnědé vlasy a obočí
♦ Růžová rtěnka
♦ Jemně růžové stíny
♦ Černé nehty na rukou a na nohou (Pokud tedy nejsou boty XD)
♦ Růžové pistoleTak co na ni říkáte? Já si ji oblíbila tedy hned..už skoro nepoužívám tu původní XD XD

♦ Lara - menší změna, aneb Pink si zase hrála XD ♦

14. ledna 2009 v 21:22 | Pink-Sun
Dnes jsem si trošku hrála v Text Modu a vyšlo mi z toho tohle:

Laře jsem změnila stíny, rtěnku, oči a ztmavila vlasy..nevím proč, ale zdá se mi strašně roztomilá..ta by ani mouše neublížila...XD Co myslíte?? XD XD

♦ Kostýmy v Tomb Raider Underworld ♦

11. ledna 2009 v 1:04 | Pink-Sun
Ve starších dílech známé a pro nové díly typické - kostýmy.
Stejně, jak v Legend a Anniversary, ani v TR:U ClDs nezapomněli na to, Laru řádně vyzbrojit.
A to nejen výbavou ( počkat...myslím pistole..hák..atd...abysme si rozumněli XD), ale i naditým šatníkem.
V tomto díle je kostýmu sice dosti méně, než například v Legend, ale přesto jsou kostýmy velice zdařilé - působí na mě mnohem živěji, než v předchozích dílech. (Že by ta grafika? XD)

Pojďme si je prohlédnout hezky po jednom :-) :

Úrovně :
♦ Středozemní moře
♦ Arktické moře

Oblek:
Tento oblek je, tedy alespoň pro mě, typickým znakem TR:U. Upoutávací screeny, kdy Lara běhá v Lehkém neoprénu, či plave, nešly přehlédnout. Stejně, jak její lesknoucí se arhm...pozadí. (Právě mně došlo, co bude nej oblek u 99% všech mužských hráčů XD)

Trošku si říkám, že jeho hlavním účelem je to aby se to skutečně ,,hezky lesklo". XD
Každopádně je to dle mě, oblek velmi zdařilý..už je kvůli efektu toho lesknutí...jelikož to vypadá, jako by Lara skutečně mokrá byla...

Oblek jako takový, se dá prakticky využít v rámci zachování logiky jen ve Středozemním moři, jelikož ....běhat v tomhle na Arktidě? XD
(Což se mi díky překliknutí povedlo..Lara je skutečně otužilec XD)

Úrovně:
♦ Arktické moře

Oblek:
Jedná se o betelnější alternativu Lehkého neoprénu - jak jsem již říkala...v těch ,,bikinách" na Arktidě? XD
Mi se Neoprén moc líbí. I přesto, že šedivou moc nemusím. XD
Popravdě...co by taky byl TR bez nějaké pořádného ,,celotělového" neoprénu? XD

Úrovně:
♦ Thajsko
♦ Mexiko
♦ Sídlo Croftů

Oblek:
Lařina klasika. Kraťasy + tričko v moderním hávu. Řekněte mi někoho, kdo by tento oblek rád neměl? XD
Hodí se na běhání po sídle, na boj s nepřáteli..běhání po džungli..plavání..a také bývá často využíván na lezení. Jen mi tam skřípe jeden detail : Lara musí mít pěkně odřená kolena XD

Úrovně:
♦ Thajsko
♦ Mexiko
♦ Sídlo Croftů

Oblek:
Tričko stejné..Lara stejná....co je tam jen jiné? No jistě..kalhoty!
Tento kostým pokaždé upřednostním před kraťasy. Zdá se mi zkrátka logičtější, že si na výpravu vezmu toto, pokud tuším, že budu někde lézt..a Lara vleze všude XD (Kromě nemocnice..)
Navíc ty kalhoty vypadají i stylově...


Úrovně:
♦ Mexiko

Oblek:
Kalhoty stejné, jak u předchozího obleku, ale zato vršek píše. :-)
Ta bunda je naprosto dokonalá. Oblek působí, jak motorkářký a ty mám velmi v oblibě. Taky mi připomněl AoD. Navíc motorka, bláto, déšť....oblek určený k tvrdým podmíkám...a pro drsňáky já měla vždy slabost XD

Úrovně:
♦ Ostrov Jan Mayen

Oblek:
Modrá mikina, bílá vesta, černé kalhoty....nechutně stylové. Ale není v tom přece jen trošku zima? XD
Tento oblek mě svým způsobem překvapil, jelikož přináší něco nového. Vesta, to tu ještě nebylo. Pokaždé jsme měli možnost vidět nějaký kožich, či bundu...příjemná toť změna :-)
(Jen ta bílá..ou...Winton nebude mít při praní radost XD)

Úrovně:
♦ Ostrov Jan Mayen

Oblek:
Opět se jedná o silnější verzi již existujícího obleku - tedy předchozího. Pokud mám na výběr z lehkého a silnějšího, volím tento. Přece nebude Larušce zima XD
Elegantní kalhoty doplňuje pěkná šedivá bunda...aleluja! XD Ano, tento oblek se mi líbí...
(A Winstonovi se bude asi lépe prát XD)

Úrovně :
♦ Sídlo Croftů

Oblek:
Tento oblek je přímo jak stvořený pro protloukání se zaprášenými chodbami sídla. Má hezky domáckou atmosféru a vypadá taky pohodlně. Velmi sympatický je mi Lařin bundokožich.
Pavouci..třeste se! XD

Úrovně :
♦ Středozemní moře

Oblek:
Nutno podotknouti, že tento oblek hned na začátku hry nedostanete. Proto jsem ho nechala až na konec. Objeví se teprve, až úspěšně absolvujete hru.
Vidím v něm akorát světle modrý, Lehký neoprén. Barva je ale velmi příjemná a Lara mi při tom plavání v moři spíše připomínala turistku, než dobrodruha. Nicméně..jsem ráda, že tento kostým je :-)


Pozn. 1 - Ve hře jsou u neoprénů přehozeny názvy. Asi je to chyba a proto jsem je zde napsala, jak jsou, dle mě, správně :-)
Pozn. 2 - Měly být vydány ještě další dva kostýmy, ale pro PC bohužel nejsou k dispozici. Naštěstí fanoušci nelenili a vytvořili si takřka ,,po domácku" alternativu, na které ani není poznat, že není oficiálně vyrobena ClDs. Více ZDE.

Pokud se chcete k oblekům nějak vyjádřit, či zvolit v anketě, který se vám nejvíce líbí, máte zde prostor ;-)

© pink-sun-zuzitko.blog.cz♦ TR:U - Aneb čeho je moc.... ♦

11. října 2008 v 21:01 | Pink-Sun
Někteří z vás si jistě již na blogu mého kamárada Willyho (http://laraisback.blog.cz) všimli polemiky na téma: ,,Ti autoři to s tím oblečkem Lary v TR:U skutečně krapítek přehnali.."
Probírali jsme to spolu a usoudili, že je tedy jasný důvod toho věkového omezení a že se TR:U bude docela parádně prodávat. Tedy....pochopitelně mezi hráči...a možná i hráčkami, které budou poté hledat rychle nějaké podobné plavky.....XD

Jen tedy nevím, jak tohle zapůsobí na skalní fanoušky, jelikož by mohli mít z toho všeho pocit, že tento díl je ...nebo alespoň úrovně v plavkách zaměřeny na Lařino pozadí...
Nemluva o tom, že se bude Lařiným obdivovatelům špatně hrát, jelikož budou těžce odreagováni...že by autoři sázeli na to, že díky Lařiným plavkám se mužská část hráčstva dostane ke konci hry pomaleji?? XD XD (Vlastně i dámská...ta bude lítat po těch obchodech...)

Mě osobně to i trošku irituje, jelikož i přes to, že TR:U vypadá dobře a slibuje velké hráčské zážitky, (ovšem otázka, jak to bylo myšleno..XD) tak mám obavy, aby nakonec na hře neupoutalo něco jiného, než zpracování.. TR není jen založeno na tom, jak vypadá hlavní hrdinka, ale jde také o děj . Doufám, že se nám nevrátí doby, kdy byla Lara spíše reklamní objekt, než ,,Lara Croft".

Každopádně si ale myslím, že pánové budou potěšeni. My jsme na tom dámy,ale už trošku hůře, jelikož můžeme maximálně závidět Laře tu figuru..ale...mám jeden potěšující fakt:

Skutečně byste chtěly, aby jste v takovéto pozici byly na tomto obrázku vy?? :


Mi to tedy docela pomohlo...Lara mi zde připomíná trošku žabu na kameni.. A ještě něco..musí to býti asi dosti nepohodlné...XD

Tolik k tomuto vyčerpávajícímu objevu, který škokoval hráčský svět. XD

No a nebyla bych to já, kdybych si zase klasicky nepoložila otázku...co by kdyby.(Všichni tuší, co přijde...ano..zase..XD)

Zauvažovala jsem nad tím, co by se asi stalo kdyby ti....1,2,3..4..už je to lepší...ahem...Crystal Dynamics...nevynechali Kurtááááá!!! (Jo, mám je ráda..ale to jim neodpustím..stejně, jak to se zahozením AoD,ale o tom jindy...)

No...a zrodilo se tohle:


Dámy...představte si, jak by mu to jen v těch plavkách slušelo! Navíc by mohl díky svým schopnostem Laře dost pomoci...a hlavně hráči při hraní ušetřit práci. To byl pohled, jak Kurt plave pod vodou...*zarazí se a dochází jí, že právě všichni, co to čtou asi právě protáčí oči*

..Ahem....no...prostě by to mohla býti s Kurtem sranda...kdyby ho nevynechali! A mohli mu vylepšit ovládání na úrověň nových dílů....taky mohl být použit chirugai...a hlavně by to chtělo nějaký ten vodní levelek s Kurtem...hehe.....ale proboha ne, takové podobné plavky, jak Laře...přece jen...to bych mu chudákovi nepřála...(I když mi by to nevadilo..XD ) a navíc by ta jeho chůze pak vypadala...XD XD A ještě mohli....no jo..no jo..mlčím...XD

Ale co na to říkáte vy??
-Myslíte, že to autoři trošku s tím Lařiným oblečkem přehnali a máte podobné obavy, jak já??
-A co třeba, že by tam mohl být Kurt?? Myslíte, že by to bylo dobře, či špatně...považovali byste to za zajímavé, snesli ho, či by vás to znechutilo??

(Děkuji za přečtění mých šílených myšlenkových postupů, polemizování a tohoto absolutně nikam nevedoucího článku..XD)

♦ TR:U - Události posledních dní z mého pohledu ♦

18. července 2008 v 21:53 | Pink-Sun
Včera v noci bylo Tomb Raider Underworld představeno na E3..řekněte mi někoho, kdo to ještě neví. XD
S kamarádem Willym jsme předevčírem (A zčásti i včera XD) debatovali o tom, jaké to asi bude a byli popravdě i trošku pesimističtí...A jak právem!

♦ Překlad německého článku o Tomb Raider Underworld ♦

5. července 2008 v 17:49 | Pink-Sun
Při brouzdání na internetu jsem narazila na jednu velmi zajímavou německou stránku o Tomb Raider. Zaujal mě zde jeden článek a rozhodla jsem se, že jej pro vás, návštěvníky, přeložím. Snad vás bude trošku zajímat :-)
V článku se částečně rozebírá příběh TR:U, ale i zamýšlí nad postavou Lary, jejím charakterem a kvalitami.

Už po mnoho generací byly vyprávěny legendy o hrůzostrašné zbrani skandinávského boha hromu, Thora. Legenda praví, že Thorovo kladivo bylo schopno proměnit v prach hory v údolích a dokonce usmrtit i ostatní bohy. Po více než tisíc let bylo toto jen mýtem...dosud..:

Ve staré ruině na dně Středozemního moře narazí Lara Croft na důkazy existence skandinávského podsvětí a mýtického kladiva. Ve snaze odhalit tajemství spojená s těmito mýty se Lara vydává na nebezpečnou cestu za ztracenou mocí, která, pokud bude rozpoutána, může zničit celou civilizaci.
Hrdinka nebo antihrdinka? Fanoušci her Tomb Raider vědí, že posláním Lary Croft není zachránit svět. Příležitostně míváme prospěch z jejích výprav. Například, když Lara překazila v prvním díle Tomb Raider plány Natle, nesmrtelné královně Atlantídy. Ale obětování se není tím, co Laru Croft motivuje. Je poháněna touhou odhalovat archeologická tajemství, jak dlouho zapomenutá, tak i z ranější historie, která se postupem času stala mýtem. Často toto souvisí s velmi starými artefakty, jejichž nezměrná moc a energie tvořila podklad mýtů starých kultur.
V Tomb Raider Underworld se dostane svět do ohrožení díky Laře samotné. Odpovědí, které hledá a které jsou zapečetěny v ruině, obsahují moc, která by byla schopna vše zničit, kdyby jí k tomu byla dána příležitost. I přesto, že Lara je si toho plně vědoma, pokračuje ve svém pátrání dále. Je připravena riskovat všechno a všechny, aby dosáhla svého cíle a odhalila to, po čem touží a co ji nedá spát.
Blázen?? Totální. Ale vždy jsme věděli, že Lara Croft krapet bláznem je. Budeš muset udělat to, co chce ona. Nikdy jsme to ale jinak nechtěli, ne?

♦ Tomb Raider Underworld ve zkratce + můj názor XD ♦

2. července 2008 v 22:33 | Pink-Sun
Jak jste si zajisté všichni všimli, tak se poslední dobou s novinkami o TR:U roztrhl pytel. Dlouhou dobu nás Crystalky držely napjaté..sem tam ukázaly jen nějaké výseky z testovací úrovně...a jak se nám blíží datum vydání hry, které má být nějak koncem tohoto roku, tak autoři začínají nadzvedávat pokličku čím dál více. Je již známo několik podrobností.

Například, že se jedna z prvních úrovní této hry bude odehrávat pod vodou. Osobně jsem tímto nadšena. Už v Tomb Raider II mě zaujala úroveň, která se odehrávala pod hladinou moře ve vraku lodi. Přece jen..od těch hrobek je to docela příjemný oddych...nemyslíte? XD

♦ Nový obal pro TR Underworld ♦

20. června 2008 v 15:07 | Pink-Sun
Sice to s novinkami ohledně TR: Underworld moc nepřeháním, jelikož se o nich dá dozvědět prakticky všude, ale musím se přiznat, že toto mě docela zaujalo.

Na LC Foru, jsem se dozvědela že je již znám obal na připravovaný nový díl série Tomb Raider. Poté, jsem se dokonce ještě dozvěděla od hlavního novinkologa fora, Xmase, že je dokonce oficiálně potvrzen!

Mně osobně, tedy moc vhodný nepřipadá. Ano, je takový akční, ale myslím si, že jej mohli udělat více temnější a také by mohlo býti vidět krapet více, než jen Lařino tělo, ale třeba i obličej. Mohli udělat něco ve stylu toho "Underwold". Řekla bych, že takovýchto obalů zašpiněné hlavní postavy se záběrem na tělo je habaděj. Ale kdo ví? Třeba se mi obal nakonec naživo bude líbit více..XD
Kdyžtak zahlasujte v anketě, co na něj říkáte, jelikož by mě také hodně zajímal váš názor na tuto novinku ;-)
(EDIT 28.12.2008: Co jsem to jen psala za bláboly??=-o Když teď TR:U přede mnou leží, tak se mi ten obal zdá dokonalý XD)

Pokud vás toto zaujalo, můžete se více dočísti zde, kde jsem novinku dozvěděla i já:


 
 

Reklama