Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Designy tohoto blogu

♦ Nový design - Dawning Revival ♦

6. srpna 2010 v 18:44 | Pink-Sun
Dawning Revival
Z nějakého záhadného důvodu se nezobrazuje v článku anketa. Je v bočním menu. Budu ráda, když zahlasujete ;)

<- Pro zvětšení klikněte

Tak..konečně jsem design po několika hodinách práce nastavila. (Zabila jsem s tím celý večer, s čímž jsem tedy nepočítala - kurtik!)

Určitě jste si všimli několika změn na tomto vylepšení stávajícího designu. Už design neobsahuje "tolik lístečků" jako předtím. Také zmizel Kurt zpod textového prostoru už úplně - uznejte - bylo by toho prostě moc. Usilovně jsem se snažila design zbytečně nepřeplácat - snad se to povedlo.

Dále se změnilo i zápatí - dle mého k lepšímu. Změnilo se de-fakto i celé záhlaví. Myslím si, že horní menu je podstatně lépe vyvedeno, než předchozí. Je přehlednější, ne tak "roztahané" a vypadá asi i profesionálněji. Celkově na mě design působí "dospělejším dojmem".
Některé odkazy menu bohužel nefungují, protože k nim ještě tak trošku neexistují rozcestníky :P XD Dále to trošku schytaly některé stávající rozcestníky - takže časem zase oprava. No a o ikonkách v menu nemluvím...to mi nedošlo a je to tedy masakr XD - takže to v nejbližší době.

Na závěr ještě řeknu, že mi design dal velice mnoho práce a původně měl vypadat úplně jinak, ale což. Ou, abych nezapomněla - ten Hero napravo tam ještě chvilku zůstane - bylo hodně pracné jej kreslit...O_o

Doufám, že se design líbí, vážení :)


EDIT 9.8. 2010:
Nuže..ikonky jsou dodělány...daly mi pořádný zabrat, potvory jedny XD

Pink-Sun
 
 

Reklama