Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Říjen 2010

♦ Čtěte!! ♦

1. října 2010 v 16:37 | Pink-Sun |  Tento Blog
Pink-Sun

Mám pro vás několik zásadních novin.

I) Nemám teď bohužel čas nějak moc psát články na blog.(školáááá...vrrr..) Připravuji hodně věcí v zákulisí, ale všechny jsou to běhy na dlouhou trať. Tímpádem má práce nebude znatelně vidět..budu na těch věcech dále pracovat ve volných chvílích a nebojte - dočkáte se.

II) Učinila jsem hodně zásadní rozhodnutí ohledně blogu, které jsem před sebou velice dlouho tlačila a neustála si říkala, že to nebude potřeba řešit. Bohužel to potřeba je a už nevidím jinou možnost. Předem vám říkám, že tady dlouho neuvidíte žádnou změnu. Budu na tom ale velice intenzivně pracovat (v rámci svých možností...doufám, že o volnech s tím trošku pohnu...zlaté Vánoce...). Jakmile uzraje čas, informují vás.

III) Slíbila jsem vám novou povídku. Mrzí mě, že ji už po několikráté odkládám, ale zase není jiná možnost. Nechci s ní začít, dokud nedokončím ty organizační věci. Ale bude. Bude...
Co se žádostí o design týče : Několikrát jsem na to upozorňovala, mám to dokonce i napsáno v příslušném rozcetsníku. Designy teď nedělám!

a) Není čas
b) Až se k nim někdy vrátím, zůstává přesto pravidlo, že je budu dělat velice výběrově.

Dočkáte se ještě upřesnění, nových podmínek výroby a podobně. Ale to až časem.

Zkrátka: Bude tu asi delší dobu mrtvo. Je to docela drastické, ale jen tak mám možnost konečně dotáhnout vše, co mám rozděláno. A nemám bohužel tolik volného času, abych stíhala všechno...Budete muset vydržet a čekat...ale myslím si, že to čekání se rozhodně vyplatí.

Tento "blok" neplatí pro fórum. To jede normálně a klidně můžete přispívat. Já jsem také nikam neodjela, stále jsem k zastižení na ICQ, Mailu a podobně. Jenom tady to možná bude chvíli vypadat, že zdechl pes a kočka vzápětí spáchala sebevraždu...

Vaše
Pink-Sun (Kurtisan)
pink-sun-zuzitko.blog.cz