Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Září 2010

♦ Avatar pro Daňka ♦

28. září 2010 v 21:28 | Pink-Sun |  Grafika
Daněk


Daněk si u mě před pár dny objednal avatar :) Řídila jsem se přesně přáním: Žluté logo AoD z mého designu, fialový nápis Daněk..a ta růžová tam je taky :D :)

Pink-Sun

♦ The Last Remnant (32.) ♦

28. září 2010 v 21:22 | Pink-Sun |  Designy
The Last Remnant

Název: The Last Remnant
Motiv: Stejnojmenná hra,"snění"
Datum zveřejnění:
27.9.2010

Design jsem od začátku zamýšlela zcela ve znamení fialové, nakonec jsem použila i světle-růžové prvky, a to hlavně v písmu. Nakonec se mi do té fialová přímichala v okrajích i trošku modrá, žlutá a kousínek oranžové, ale myslím si, že to ani neruší. Ono "centrum" je totiž stále ještě fialové :) Design vypadá tak "pohádkově", ale i si říkám, že se to ke hře nějak hodí. Design je na můj styl světlý, ale přece jen jsem zůstala u klasiky - tmavý podklad, světlé písmo :)
Takovým drobným detailem je, že tan tmavovlasý chlapík (Rush) je jakoby "temnota" a světlovlasý (David) "světlo". Hru neznám, takže jsem tím nijak nechtěla naznačovat něco z děje...jen mi to tak nějak k nim sedlo :D A hlavně když se mi naskytne možnost nacpat do designu nějaký kontrast (nejraději mám noc X den, světlo X tma), na beton tam skončí XD

(P.S.1- Tento design mě pěkně ničil, jelikož okraje si dělaly pěkně dlouho co chtěly a naprosto nešlo vysvětlit proč O_o
P.S. 2 - Okraje byly pod textem původně jen fialové, protože jsem do tohoto designu obrázek pod písmo neplánovala, také kvůli čitelnosti textu. Ale protože zaznělo dodatečně přání na to, že tam obrázek být má, skončil design nakonec takto ;))
:)

♦ Night Darkness (31.) ♦

25. září 2010 v 19:23 | Pink-Sun |  Designy

Night Darkness

Název: Night Darkness
Motiv: AoD, noční město
Datum uveřejnění: 24.9. 2010

Tento design byl od začátku zamýšlen, že jeho hlavním motivem bude AoD. Jen tedy ale měl být sladěn do modrých, tmavých barev. Nakonec to skončilo v oranžové (jako už druhý design v pořadí..ten předchozí tak dopadl také), ale myslím si, že to je snad i tak lepší. Rozhodla jsem se užít hlavně Laru a všechny možné motivy, které nějak souvisí právě s Angel of Darkness. Moc mě nepotěšilo, že v přání zaznělo i menu horní, takže mi to vlastně přidalo ještě práci a navíc to normálně nedělám, ale budiž. I přes to, že je design do oranžova, stále si zachovává pěkně temný charakter. Pomalu si říkám, že na ty světlé designy asi prostě nejsem O_o
:)


♦ The League (30.) ♦

25. září 2010 v 19:20 | Pink-Sun |  Designy
The League

Název: The League
Motiv: Liga Výjimečných, Benátky
Datum zveřejnění: 4.9. 2010

Design, který měl původně, dle přání, zahrnovat i postavy ze hry Resident Evil. Bohužel jsem je ale nakonec použít nemohla, protože by design pak vypadal velmi přeplácaně. Nakonec jsem to vynahradila bannerem a avatary, které jsou atypicky jiné, než samotný design, i když k němu tedy barevně ladí. Přáním také bylo, abych použila nočních Benátek, čímž jsem se také řídila. Myslela jsem si, že design skončí domodra, ale nakonec to dopadlo oranžově. Myslím se, že k tématu Ligy Výjimečných se to nakonec i hodí. Rozhodla jsem se je použít do záhlaví jako "dominantu" - Všechny pohromadě. Zbytek designu pak jsou už čistě ony noční Benátky. Myslím si, že to stačí tak, jak je...jakýkoli další prvek by dle mého spíše uškodil, než pomohl. Písmo ladí k celkovému barevnému provedení.

:)

♦ Konečně pořádné fórum! ♦

5. září 2010 v 18:11 | Pink-Sun |  Tento Blog
pink-sun-zuzitko.blog.cz
Ano, blog má nyní něco, co se konečně za fórum dá skutečně označit. Myslím si, že je mnohem graficky přehlednější a také je konečně možnost, založit si účet a nahrát si vlastní avatar a zvolit přezdívku. A ne pouze psát pod jménem svého blogu a bez blogu nemoci psát.

Budu ráda, když se podíváte a třeba i přispějete do diskuze :)

EDIT 6.7: Nakonec jsem fórum přestěhovala na jinou adresu. Tam už zůstane, takže se můžete klidně zaregistrovat a přispívat ;)

►► FÓRUM ◄◄