Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Červenec 2010

♦ Triple Spring (28.) ♦

31. července 2010 v 15:29 | Pink-Sun |  Designy
Triple Spring

Název: Triple Spring
Motiv: Jaro, Lisa, Chief, Lara Croft
Datum zveřejnění: 11.5. 2010

(Safra, já věděla, že na něco zapomenu! Tento design je už nějakou dobu na světě, ale zapomněla jsem ho zde uveřejnit. No..lepší pozdě, než-li později XD)

Tak tento design mi dal pořádný zabrat. Přání znělo: Vlevo Lisa, uprostřed Chief a napravo Lara. Postava horrorové hry + postava střílečky + slavná archeoložka a to celé sladit do jarního designu. Vážení, právě jste se stali svědky nemožného. Design je dělaný nadvakrát. Jeho původní verze měla být jemná, v pastelových barvách, abych co nejvíce zdůraznila ono jaro.

Jenže to bohužel i díky postavám, které zazněly v přání, bylo jako ťafka přímo mezi oči. Takže jsem vymyslela tuto druhou verzi, která vypadá úplně jinak. Pozadí pod písmo je opět tmavé - nemohla jsem si pomoci. Jsem zkrátka spíše na tmavé designy. Okraje jsou volené poměrně výrazné (stejně tak záhlaví docela bije do očí), aby upoutaly.  V designu se kromě černé objevují i barvy zelená, modrá a trošku bílé. Písmo je střiženo ve dvou dominujícíh barvách - právě té modré se zelenou. Design je sice tedy trošku tmavší (jak jinak..), ale myslím si, že přesto působí docela vesele. Jen bych neřekla, že je to jaro, ale spíše to padá do léta. Na to, jaké jsem měla s designem na začátku problémy, se ale nakonec i docela povedl.
:)

♦ Zvonec a konec? ♦

29. července 2010 v 23:43 | Pink-Sun |  Tento Blog
Hah..lekli ste se, že jo? Nebojte, o konec blogu nebo podobně nejde :

The End s designy
Za svou "kariéru" jsem udělala již řádný počet designů. Některý měl štěstí a dobře se uplatnil, jiný smůlu a kvůli neserióznímu přístupu toho, co design chtěl, jsem se musela smířit s tím, že jsem jej asi dělala zbytečně. S některými designy jsem se šíleně natrápila, s jinými to šlo jako po másle. Někdy se mi do jejich dělání chtělo, jindy ne - vždy jsem se ale snažila, aby byl design zdařilý.

Několikrát jsem měla chuť s tím seknout, nikdy to neudělala. Dodnes....
Designy mě stále dělat baví, ale mám i hodně jiných aktivit. A hlavně - snažím se konečně pořádně starat o svůj blog...a ne pořád někomu pomáhat s úpravou jeho.
Rozhodla jsem se "výroby designů ve velkém" zanechat z několika důvodů. Prvním je, že prostě mám nově dost jiných činností na PC (a nejen na něm) a na designy ne zrovna čas. To ale není důvod hlavní - je sice pár lidí, kteří si mé práce cení, ale bohužel těch, kteří ne, je více a více a mě už prostě nebaví dělat pořád někomu blbce. Sama jsem kvůli designům neměla pořádně čas na svůj blog a někteří lidé si toho prostě naprosto nedokázali vážit. Zkrátka stačilo. Nebudu se štvát s designem, který za chvíli zmizí z blogu, pro který jsem ho udělala, a to pokud možno ještě bez mého vědomí. Stačilo.
Neříkám, že s designy končím úplně, že žádný už neudělám. Jen je budu dělat velice, velice výběrově.. Doteď jsem ještě neodmítla žádnou žádost. Je zkrátka už konec s tou fabrikou, která dělá designy jak na běžícím páse a snaží se maximálně vyjít vstříc lidem, kteří si to třeba ani nezaslouží.

Nuže, teď je to už oficiální, ještě jsem upřesnila to, co jsem naznačovala v článku před odjezdem na dovolenou. Ty designy, co jsem slíbila, samozřejmě nadále platí....

♦ Jsem zpět! ♦

28. července 2010 v 19:50 | Pink-Sun |  Tento Blog
Včera ve večerních/nočních hodinách jsem se vrátila domů z Chorvatska. Jak tak sleduji, všem jsem vám děsně chyběla O_o (Dle ne/počtu komentářů soudě XD) Dovolená byla vcelku dobrá, i když jsem se tedy dost těšila domů. Možná, že se tady něco s dovolenou souvisejícího objeví, ale zatím nic neslibuji.

Zjistila jsem také, že mám zjevně nečekaně nabitý program (což je u mě věru neobvyklé, vzhledem k tomu, že každé prázdniny prosedím u PC), takže vůbec nevím, jak to bude časově. Mám ale v úmyslu na blogu zapracovat. Nebudu ale říkat kdy, protože pak se na to vyfláknu..nesnáším, když něco musím, protože jsem to slíbila, i když se mi nechce..takže..řekněme prostě, že v nejbližší době.

Nuže, to jest vše ;)
Pink-Sun
♦ Oznámení? XD ♦

15. července 2010 v 14:36 | Pink-Sun |  Tento Blog
Sesshomaru :)

<- Radši se mě snad ani neptejte, proč jsem ho sem dala..O_O (Přibližně ta poslední postava, která by mě napadla XD XD)

Takže, vážení...potřebuji vám sdělit novinu. Rekonstrukce není ještě zcela dokončena, hlavně to zatím pociťuje tedy sekce o designech. Jistě si ale všimli, že některé rozcestníky vylepšeny byly..

No a když už jsme u těch designů. Potřebuji si s vámi ujasnit jednu věc (s těmi, co mají u mě design v současné době objednaný). Rozhodla jsem se, že svůj podpis umístím do záhlaví, malým písmem. Ty ikonky a podpisy v zápatí nebyly asi to pravé. Tímpádem pokud to někomu bude vysloveně vadit a design by kvůli tomu nechtěl, ať mi prosím řekne.

Další věc (už tak trošku pro všechny XD XD)- odjíždím. A to už zítra. Tímpádem se designy odsouvají na dobu mého návratu, protože teď jsem se zkrátka musela věnovat věcem jiným. Vrátím se ještě před koncem měsíce,ale pak možná odjíždím ještě jednou. Doufám, že budu mít přístup na internet, ale designy nebudu moci dělat rozhodně. Počítejte tedy s tím, že se to s nimi může trošku protáhnout do srpna...zatím nevím.

Dále vás rozhodně nechci strašit nebo podobně, ale rozhodla jsem se, že dodělám designy, které jsem slíbila, a pak s tím seknu. Prostě už na to nemám nervy. Ano, jsou lidé, kterým design udělám ráda a kteří si ho dokáží považovat, ale potom také dost těch, pro které se to dá označit jako ztráta času. Dělala jsem tu chybu, že jsem brala každou žádost. Teď budu designy dělat jen velice výběrově. Pokud se mi bude zdát, že bude v dobrých rukou. Už mě nebaví se neustále nad někým rozčilovat...

(Hmm...možná, že tu ten chlapík na obrázku i nějak nakonec patří...on by si dupnul taky! XD)

Takže..to by bylo vše. Mějte se zatím pěkně a těště se na můj návrat :P
Pink-Sun

♦ Pink-Sun : About me ♦

6. července 2010 v 23:06 | Pink-Sun |  Pink-Sun

Po dlouhé době opět stojím před dilematem - článek o mně. Ano, hádáte zcela správně - ten starý se mi opět nelíbí. Připadá mi trošku neaktuální. Takže tedy celé znovu...a tento článek tu už snad dlouho vydrží :P A hned se dostáváme k mé první vlastnosti: Nikdy nejsem spokojena se svoji prací...a pokud ano, tak pouze dočasně XDPřezdívka: Pink-Sun
Barva očí: Lískooříškově hnědá (Většinou >:))
Barva vlasů: Tmavá hnědáPokračování v celém článku.


♦ On-Line Games ♦

6. července 2010 v 19:20 | Pink-Sun |  Rozcestníky

Zde mají své místo všechny hry (které nejsou Tomb Raider XD XD), které mě nějak zaujaly a já měla potřebu se do nich pustit a více se o ně zajímat ;)

On-Line Hry

Perfect World

Jade Dynasty


♦ Jade Dynasty ♦

5. července 2010 v 21:07 | Pink-Sun
DarkMoon_CZ


Druhá on-line hra, která mě dokázala vcelku zaujmout. Více se ale věnuji Perfect World. Toto je spíše taková oddechovka, když začnu z PWI už pomalu šílet XD
Pink-Sun_________________________

<- Tohle jsem prosím já v JD :)
Faction: Human, Modo
Přezdívka: DarkMoon_CZ

__________________________

O HŘE:
♦ Základní informace
♦ Rasy (Faction)
♦ Screeny