Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Listopad 2009

♦ Drobné oznámení ♦

29. listopadu 2009 v 20:08 | Pink-Sun |  Novinky
Velectěné návštěvnictvo, možná jste si úspěšně všimli, že už sto let pracuji na dokončení seznamu postav ze své povídky The Sixth Obscura Painting. A musím se vám přiznat, že mě to již pěkně s....štve.

Chtěla jsem to za každou cenu dodělat, než se pustím do psaní jiných článků, ale nakonec to skončilo tak, že se to rychle snažím odfláknout, aby to bylo a mě už nebrzdilo, ale protože nemám věčně čas a třeba bych se věnovala radši několika dalším rozdělaným projektům (nemůžu vám ale ještě prozradit, oč se jedná - nebojte, nejpozději kolem Vánoc se snad dočkáte ;)), bohužel to pak podle toho vypadá. Proto jsem se rozhodla, že postavy dodělám, ale už pouze jako textové části, založím rozcestník a nezbytné info tedy bude - s tím ale, že obrázky budu dodávat postupně. Vyměním i ty aktuální, jelikož s nimi nejsem co? Samozřejmě, že spokojena. Možná, že vám se líbí, ale já na nich zkrátka cítím, že jsou dělány narychlo a mohla bych odvésti práci lepší - a to mě hryže. Počkat...Kurte, jedeš?? Večeři máš na stole!! O_o

Zatím se tedy budete muset spokojit pouze s textovou částí - až se odhodlám dodělat obrázky (a tentokrát pořádně) - ale rozhodla jsem se, že jen obličeje...co budu cpát ke každé postavě hned dva XD - upozorním vás určitě článkem. Nuže, to by bylo opět zatím vše. Nebudu vám pro tuto chvíli nic dále slibovat, jelikož nikdy nevím, do čeho se zrovna pustím - navíc jsem se už mnohokrát přesvědčila, že plánování nemá v mém případě naprosto žádný smysl XD

P.S. Pokud máte chuť, můžete zahlasovat v přiložené ..velmi..."originální"..anketě XD XD

♦ Tomb Raider Angel of Darkness - Recenze ♦

21. listopadu 2009 v 21:09 | Pink-Sun |  Tomb Raider 6
Tomb Raider Angel of Darkness. Díl, který nám přinesl Laru Croft ve zcela novém světle. Díl mnoha změn - bohužel ale také nedodělků. Díl milovaný, ale také hodně
fanoušky zatracovaný. Proč? To se vám pokusím v této recenzi přiblížit....

♦ Spřátelné blogy, aneb třídění a mé vyjádření - konečné ♦

13. listopadu 2009 v 21:01 | Pink-Sun |  Tento Blog


DŮLEŽITÉ - DOPORUČUJI ČÍSTI - HLAVNĚ SB

O.K.,už jsem na toto téma napsala jednou článek, ale jak tak koukám, budu to asi muset ještě zopakovat a bohužel se také přiklonit k třídění, které je mi svou podstatou proti srsti.
Předpokládám, že někteří jsou již s mým názorem na toto celé obeznámeni, ale bohužel zjišťuji, že zdaleka ne všichni. Někteří si totiž ještě stále myslí, že se spřátelením s nimi zavazuji k tomu, že jim napíši komentář v počtu přímo úměrnému mým návštěvám, násobeným komentáři typu : Awojky, obíhám", odmocněny částkou za obroušenou klávesnici a umocněno na druhou tím, jak mi to celé leze na nervy. Takhle to ale u Pink-Sun rozhodně nefunguje.

Komentáře, kdy mi oznámíte, že zrovna obíháte Sbé, aby jste mi tedy nějaký napsali, dokázali, že na můj blog chodíte, přitom se ale na blog ani nekouknete, jsou o naprostém....ho......uby.
Komentáře jsou od toho, aby se návštěvník či ono SB vyjádřilo k tématu a ne psalo tyto skoro už řetězkoidní zprávy. Ano, nemám nic proti tomu, když se mě třeba zeptáte, jak se mám nebo podobně, ale ne, že to bude pravidelně, jelikož obíháte. Potom se nedivte, že vám neodepíši, když vidím na 20-ti dalších blozích stejnou zprávu. Blogy nejsou ICQ - tohle si přeberte podle svého.

Nuže, to by stačilo ke zdůvodnění a teď vyhlašuji oficiálně:
Přeji si, aby se zapsala pouze ta SB, která splňují následující podmínky. (Když si je klade tolik blogů, proč bych nemohla já, že ano??)

PRAVIDLA A PODMÍNKY SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ:

1) Nebudu vyžadovat, aby mi Pink-Sun psala ke každému článku komentář jen kvůli toho, že jsem s ní SB.
2) Nebudu jí psát zprávy typu :"Awoj, obíhám!"
3) Nemusím se bát psát zprávy o tom, jak se Pink-Sun má, ale jen za předpokladu, že to neberu jako povinnost, nenapsal/a jsem těchto zpráv už 20 a chci si tím pouze zvýšit návštěvnost či podobně.
4) Spřátelím s Pink-Sun proto, že se mi její blog líbí nebo protože...já nevím, proč byste se mnou chtěli ještě přátelit, ale rozhodně ne proto, abych vám psala 40 komentářů za hodinu.
5) Pokud s těmito body nesouhlasíte, nemá smysl se se mnou přátelit, nebo se mnou chtít přátelství uzavřít.

Vždy mi trhalo nervy, když jsem měla u článku 20 komentářů o ničem, ale přesto jsem byla benevolentní. Jenže už to skutečně nejde, proto tento drastický krok. Mám toho tak akorát.
Chápu, že byste čekali, že vám nějaký ten komentář zanechám, když s vámi spřátelím. Musíte si ale uvědomit, že komentáře píši jen tehdy, pokud mám chuť je k článku, který jsem přečetla, napsat. To předpokládá, že mě článek zaujal a mám k němu co říci. Myslím si, že jinak by ty komentáře byly stejně naprosto o ničem.

Zapisovat se nemusí:
☼ CroftHome
☼ Willy
☼ Sonia
☼ Tomb Raider
☼ Razzi
☼ Demond
☼ TerezQQQá

- Samozřejmě, že pokud by po přečtení článku už mým SB být nechtěli, nemusí. Ale v jejich případě si myslím, že by bylo zapisování zcela zbytečné.

Tak. Tohle je vše. Zapište se skutečně jen ti, kteří opravdu chcete - jinak byl tento článek zcela zbytečný. Máte na to čas do 30.12.2009, což je podle mě velkorysý termín, do kterého to všichni zájemci mohou stihnout. Pokud máte někdo zájem se mnou spřátelit nově, můžete se zde zapsat také.

Co se stane, až uběhne 30.12. 2009?
Uzavřu třídění s tím, že se v následující době objeví upravený seznam SB. Je mi předem jasné, že se některá SB již nezapíší, jelikož byla buď zrušena nebo pozastavena (umístím je do samostatného článku). SB, která jsou i nadále aktivní, zůstanou v oficiálním seznamu v menu. Howg!