Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Říjen 2009

♦ Happy Halloween!! (from Kurtis Trent <3) ♦

31. října 2009 v 23:49 | Pink-Sun |  Tento Blog
Vážení, nezapomněla jsem. Dnes máme Halloween. Zcela zbytečný a přesto naprosto úžasný svátek, tudíž jsem si k jeho příležitosti pro vás připravila přání. Je mi jasné, že se asi nepomějí všichni...a že mě asi taky pár z vás zabije, ale musíte uznat, že je to originální nápad! Tak tedy krásný Halloween :)

(P.S. - Kurtis má Halloween také rád :P Ale ta dýně je tam navíc...viďte?...Ehm..Sonio?? XD)
(P.S.2 - No....neříkejte, že vás to ode mě překvapuje?? XD XD)
(P.S. 3 - Dobře, možná překvapuje, ale co čekáte? Toto přání jsem využila i na KTEB XD XD)


♦ Wallpapery -mix ♦

28. října 2009 v 15:43 | Pink-Sun |  Novinky

Chtěla bych vám demonstrovat pár wallů, které jsme udělali společně s kámošem Mackem za poslední (dlouhou? XD) dobu. Prostě jsme si pořád přeposílali obrázek, vždy jeden něco přidal a nakonec z toho vzešla konečná verze XD Jednotlivé wally máte pod perexem ;)

P.S. Macku promiň, že ten článek dávám až teď, ale já prostě neměla čas :(
Wally pod perexem.


♦ Diplomy a spol. pro mě ♦

28. října 2009 v 13:59 | Pink-Sun |  Novinky
V poslední době jsem se zúčastnila dvou soutěží :)

První soutěž byla u Ady Wong. Jednalo se o nejvtipnější bublinu. A světe div se, představte si, že jsem dokonce získala první místo! Úkolem bylo dopnit, co by mohl říkat Leon na obrázku XD
Zde vidíte, co jsem dopnila (pro plnou velikost klikněte na obrázek)
A zde získané ceny. Diplom, banner a ještě ikonka. Děkuji moc, Ado, vše je moc pěkné :)
Druhá soutěž byla u Demonda. Jednalo se o poznávačku a já to stihla překvapivě také první XD Aspoň v něčem jsem měla poslední dobou štěstí :P Moc děkuji za diplom Demonde, je velice zdařilý :)

♦ Vyčerpávají omluva ♦

25. října 2009 v 0:39 | Pink-Sun |  Novinky
Vážení. Moc se omlouvám, že zde teď naprosto nic není. Ano, já vím, že jsem slibovala, že konečně pohnu zadkem přes víkend. Ano, já vím, že jsem vám naslibovala, že dokončím ten seznam postav k mé povídce. Taky vím, že krapet stojím s designy. Ale ty postavy zabírají děsně času, který bohužel nemám. Řekla jsem si, že tedy přeskočím ty postavy a budu psát aspoň články, ale ani na ty nemám pořádně čas. Však mě znáte. Každý článek píši sto let, protože tam musím mít i všude obrázky- vše pokud možno vlastní tvorbu a na 150%. Trošku mě nepotěšila návštěvnost, protože ve všední dny přijde tak s bídou 6,7 lidí, ale asi se to dá očekávat.

Taky mám bohužel podstatně méně času, než jsem myslela. Je toho na mě zkrátka moc a nějak se to valí ze všech stran. Ale nebojte. Myslím si, že už v úterý (cca.) se nějak poskládám a hodím sem něco. Už mi to nějak celé chybí :P

Mimochodem. Děkuji Adě Wong a Demondovi za diplomy :) Hned, jak mi půjdou vkládat zase nové obrázky a budu mít čas, umístím je na blog. Popravdě mě díky oné chybě blog.cz, která už obletěla asi celý blogařský svět, mrzí to, že nemám moc času, o trošku méně :P

Zatím se tedy loučím a jakmile bude možno, těšte se na nové články ;)


♦ Summer Holiday (16.) / The Manor (23.) ♦

17. října 2009 v 13:30 | Pink-Sun |  Designy

Název: Summer Holiday
Motiv: Léto, moře, pláž...a nějak tam nacpat oranžovou a růžovou XD
Datum uveřejnění: 11.července 2009
Jeden z designů pro C-Home.

Design, který měl vypadat úplně jinak, než vypadá XD Původně mělo být užito temné atmosféry, mraky, blesky a Lara s Kurtem v záhlaví. Nakonec zůstalo jen u jediného prvku..a tím byli právě Lara s Kurtem. Jak jsem je umístila do záhlaví, inspirovali mě ke zbytku designu. Bylo mi jasno, že těžko mohu užíti oražovou (K čemuž mě design děsně sváděl..) a rozhodla se pro zachování věrnosti barvě C-Home - modré. Design je svěží a letní, což také odpovídá období, kdy byl vytvořen. :)
:)


Název: Home
Motiv: Temné sídlo
Datum uveřejnění: 16.-17. října 2009
Nový design pro C-Home.

Protože mi další kandidátka na design neodpověděla na "upozorňovací" mail, rozhodla jsem se místo ní do seznamu vmáčknout nový design pro C-Home. Bylo to opravdu hodně akutní, jelikož na C-Home visel ještě stále design onoho "hodně letního" charakteru. A už máme říjen, zima, jak blázen, všichni mají už zimní design a my s mořem a palmami! XD
A jelikož jsme nechtěli být za naprosté blázny, rozhodli jsme se, že aktuální situaci učiníme přítrž. V novém designu došlo k dosti zásadním změnám, které nemají nic společného s původním vzhledem C-Home. (Modrá barva, Lara Croft s Kurtisem Trentem v záhlaví...)
Rozhodla jsem se totiž pro trošku temnější atmosféru a Laru s Kurtem nahradit sídlem Croftů. Však se blog také jmenuje CroftHome, takže je to vcelku i logické XD
Byla to docela práce - vytvořit obrázek v záhlaví a pak se ještě poprat s okraji. Nakonec se mi to nějak povedlo. Nuže, nyní zde máme nové, tajemnější C-Home. Změna je život, život je změna XD
:)

♦ Nový spřátelený blog - Demond ♦

11. října 2009 v 20:43 | Pink-Sun |  Novinky1) Omlouvám se, že tu teď nic moc nepřibylo, ale poslední dobou jsem děsně unavená a nějak mi schází elán pracovat na článcích. Taky je děsně zdlouhavé dělat ty popisy všech postav povídky a jelikož jsem si řekla, že dokud toto nedodělám, nepustím se do ničeho jiného, stojím trošku na místě. Nicméně se nebojte, že bych na blog zapomněla - příští víkend se to pokusím napravit :)
___________________________________________________________________________

2) Máme tu opět spřátelený blog. Jeho autorem je Demond. Další z blogů s tématikou Tomb Raider vznikl teprve před pár dny, ale už vypadá skutečně velmi nadějně. Autor si na blogu dává záležet a rychle jej zaplňuje novými články. Už teď se blog může chlubit velice pěkným designem, který mě hned při první návštěvě upoutal.

Demonde, přeji ať se ti na blogu daří a ať tě blogařina baví :)

A zde, jako vždy banner pro nové SB. Snad se ti bude líbit :) :


♦ Lara´s Shadow (22.) ♦

5. října 2009 v 17:25 | Pink-Sun |  Designy

Název: Lara´s Shadow
Motiv: Lařin dvojník, moře
Datum zveřejnění: 5 října 2009

Tak Pink teď moc designům nedala, jelikož neměla tak trošku čas a pokud už ano, věnovala ho svému blogu XD
Nuže, konečně jsem se dokopala udělat design pro dalšího "zákazníka" Lara´s Shadow.
Přála si využít Lařiného dvojníka a nějakou kombinaci modré.

Design jsem pojala na svůj styl hodně netradičně, ale řekla jsem si, že není na škodu někdy vymyslet nějakou tu inovaci. Lara´s Shadow se design moc líbil, což mě velmi těší :)
:)

♦ Tomb Raider - Vaše otázky? ♦

4. října 2009 v 20:01 | Pink-Sun |  Tomb Raider - Zajímavosti a tipy
Tak jsem se zbláznila a napadlo mě, že bych mohla založit tento článek. Zkrátka pokud máte nějaké otázky ohledně Tomb Raider, můžete se mě zeptat - pokusím se vám nějak poradit. Nezaručuji, že budu schopna poradit úplně všude, ale určitě se pokusím udělat maximum :)
♦ Aktualizace povídek ♦

1. října 2009 v 21:56 | Pink-Sun |  NovinkyV posledních pár dnech jste si mohli všimnout, že na blogu nastaly dosti velké změny v sekci povídky, které dostaly nový rozcestník. Věnovala jsem se hlavně povídce The Sixth Obscura Painting, která již dorazila ke svému zdárnému konci. Chtěla jsem v ní konečně udělat pořádek, abych na ni mohla pohlížet jako na vyřízenou záležitost.Nyní k výčtu novinek, ohledně The Sixth Obscura Painting:
1) Změnila jsem rozcestník TSOP - nyní obsahuje více informací ohledně povídky samotné.
2) Sekce kapitoly je nyní zvláště z důvodu lepší přehlednosti.
3) Vím, že některé sekce v rozcestníku ještě nejsou zaplněny, ale budu na nich pracovat.
4) Jednotlivé kapitoly prošly drobnou úpravou. Jednalo se hlavně o úpravu grafickou a o pár drobných oprav v textu.
5) Změny loga jste si určitě také všimli. Myslím, že je toto logo zatím nejlepší a jsem s ním asi poprvé spokojena.
6) A když máme ten konec povídky, rozhodla jsem se založit diskuzi na toto téma. Můžete se zde k povídce vyjídřit či se na něco zeptat.

A když jsem byla v TSOP, rozhodla jsem se opravit i Neznámého:
2) Grafická úprava kapitol
3) Změna loga
4) Také je k němu nově udělána diskuze
5) Také jsem sepsala stručné shrnutí děje Neznámého pro ty, co nečetli a jsou líní povídku celou čísti XD

To by bylo zatím všechno. Ano, vím, moc novinek to není, spíše je to organizačně, ale věřte mi, že to dalo pěkný zabrat XD

Na závěr bych ještě ráda poděkovala Adě Wong za moc pěkný wallpaper, který mi udělala na přání :) :

♦ The Sixth Obscura Painting - Diskuze ♦

1. října 2009 v 21:32 | Pink-Sun |  The Sixth Obscura Painting
Pokud byste se chtěli k povídce nějak vyjádřit, napsat, čím vás zaujala, co se vám na ní líbilo či naopak, zde máte možnost. Můžete se zde klidně i vyjádřit k jednotlivým postavám, celkovému ději...prakticky k čemukoli vás napadne.
Ale prosím, v rámci slušnosti :)
Tento článek můžete využít i ke kladení dotazů, ohledně povídky - kdyby vás něco zajímalo nebo pokud vám bylo třeba v povídce něco nejasného ;)