Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Září 2009

♦ Neznámý - Diskuze ♦

27. září 2009 v 19:40 | Pink-Sun |  Neznámý
Neznámý
Jestliže se chcete nějak vyjádřit k této krátké, úvodní povídce či se na něco zeptat, máte možnost právě zde ;)
♦ Neznámý - Stručné shrnutí děje ♦

27. září 2009 v 19:35 | Pink-Sun |  Neznámý
Neznámý
   Děj příběhu začíná tím, že stojím (ano, já XD) před restaurací na Floridě a nadávám Kurtisi Trentovi po Head-Setu. Proč? Kurtis se totiž domníval, že název restaurace by mohl mít něco společného s tím, co se odehrálo před mnoha lety s Eckardem. Bohužel ale oba zjistíme, že název restaurace "Eye of Nephillim" je skutečně pouze název a nic více.
   Zvědavost mi ale nedá a vypravím se dovnitř, kde si všimnu zvláštního chlápka se slunečními brýlemi, který mi připomene právě Kurtise Trenta. Poté, co málem vrazím do sloupu, se vracím do svého hotelového pokoje a následujícho rána odjíždím zpět do Lařina sídla.

   S Kurtisem Trentem jsme se domluvili, že si oba dáme sraz právě v sídle v Cornwallu. Dorazím jako první a ještě rychle jedu nakoupit nějaké jídlo a připravit Kurtovi večeři. Po válčení v kuchyni se mi konečně podaří něco uvařit a jdu se dívat na televizi, u které ale usnu. Probudím se pozdě v noci a zjišťuji, že Kurtis stále ještě nedorazil. Začnu si dělat starosti a dojdu si pro mobilní telefon.
   Vtom ale vypadne elekterický proud a na svých kalhotech najdu připnuté sledovací zařízení. Moc dlouho nepřemýšlím a pomalu se plížím do Lařina pokoje pro její pistole - koneckonců, stejně byla zrovna na dovolené, takže což. Když se ale plížím chodbou, proletí mi kolem hlavy prapodivný předmět, který se zabodne do stěny přede mnou.

   Původně si myslím, že si ze mě dělá Kurtis, který se mezitím vrátil, legraci, ale není tomu tak. Chvíli strávím s neznámým v přítmí, kam mě zatáhne, protože uslyšíme kroky. Když je vzduch čistý, všimnu si, že je má dlaň mokrá, stejně jak košile neznámého. Krvácel. Vzápětí se za námi vynoří novináři, kteří pouze chtěli rozhovor s Larou, vkradli se do sídla, ale nenašli ji.
   Najednou se ve dveřích objeví Kurtis a novináře vyžene. Neznámý mezitím omdlel a leží v bezvědomí na zemi. S Kurtisem jej dopravíme dolů na pohovku a ten ještě ošetří jeho zranění.
Neznámý
   Následujícího rána zjistíme, že náš neznámý zmizel a s ním i mnoho spisů, souvisejících s Eckardem. S Kurtem se jej vydáme hledat. Naštěstí jsem připevnila nenápadně sledovací zařízení na jeho oblečení - signál sledovače nás zavede až k jednomu opuštěnému domu. Vydám se neznámého hledat na vlastní pěst. Dostanu se až do sklepení, kde se propadnu podlahou.

   Myslím si, že je to můj konec, ale když otevřu oči, zjistím, že mě drží v náruči neznámý. Asi mě chytil. Poté pokračujeme spolu dále. Málem spadnu do propasti, ale neznámý mě opět zachytí. Nakonec se ocitneme v kruhové místnosti, kde stisknu jazyk jedné sochy chrliče a ze stojanu vezmu první ztracenou Obscurovu kresbu. Dobrodružství začíná....

   Zaslechnu Kurtise, a ten k nám seběhne po schodech. Našel vchod na straně domu. Neznámý mezitím opět omdlel, díky ztrátám krve, způsobených jeho zraněním na boku. (které si mimochodem přivodil, když lezl do sídla přes střechu a uklouzl..) Opět ho tedy s Kurtem posbíráme a dopravíme do sídla. Později se od něj dozvíme, že je Kurtisovým bratrancem a že se snažil najít někoho z rodiny + získat nějaké informace. Představí se nám. Jeho jméno je Kurtis Karner. Chce odejít, ale já ho pár pádnými argumenty přinutím zůstat.

   Později uslyším z jeho pokoje výkřik. Rychle vběhnu dovnitř a tam uvidím jej, jak stojí na posteli v pyžamu a Kurta na zemi, který zrovna bere do ruky pavouka. V tom okamžiku se spustí píseň Hero od Charlotte Perrelli z mého mobilu. Tak získá neznámý přezdívku - Hero.
Když potom věším na zahradě prádlo, Hero zakopne a chytí se mě, čímž mě strhne do záhonku. Jak na potvoru se ale zrovna vrátí Lara z dovolené, stejně jak Zip, Alister a Winston. Ti si Hera spletou s Kurtisem, díky očividné rodinné podobě, z čehož je pak solidní trapas.

Hero se tedy trošku...netradičně...seznámí se zbytkem osazenstva sídla.

© pink-sun-zuzitko.blog.cz

♦ "Komiksový" dotazník, aneb o mých oblíbených postavách ♦

22. září 2009 v 20:44 | Pink-Sun |  Pink-Sun
Někde na internetu jsem našla kostru tohoto dotazníku, a protože mě zaujal, rozhodla jsem se, že jej vyplním. Aby to nebylo ale tak obyčejné, rozhodla jsem se ho ještě rozšířit o informace o jednotlivých postavách. Dotazník samotný je ale spíše jen pro pobavení. Doufám, že se vám bude jak dotazník, tak info líbit :)

Napiš jména svých oblínených postav. (Knížky, Komiksy, Filmy..atd..)

1. Kurtis Trent
2. Phillip
3. Chase Carver
4. Jean-Claude
5. Richard
6. Lara Croft
7. Anita Blake
8. Leon S. Kennedy
9. Jacob
10. Spider-Man

Zbytek v Celém článku :) (Sami pak uznáte, že by to bylo jinak příliš dlouhé XD)

♦ Co se zase nestihlo - oznam+obdržená přání+nové SB ♦

18. září 2009 v 20:10 | Pink-Sun |  Novinky
Ano, já vím, že tady toho moc není, ale zkrátka škola je škola XD Nicméně bych vás ráda ujistila, že si zcela šunky neválím, jelikož pracuji na pár věcech, které ale bohužel trošku zabírají čas a výsledek se dostaví až za nějakou dobu. Nicméně si myslím, že pokud to zcela nepomastím, čekání se vyplatí XD
Plánuji celkem dvě věci. Na jedné již pilně pracuji, na druhé s přestávkami a nejsem si jista, kdy se konečně odhodlám ji dokončit, jelikož bych to nerada uspěchala. Dále máme ještě třetí věc a to je má povídka, na které ještě pořád pracuji a pokusím se další díl uvěřejnit co nejdříve. :) -pro to málo, které povídku čte XD XD


♥♥ Další zvííížááátkóóó ♥♥

13. září 2009 v 21:36 | Pink-Sun |  Novinky
Tak to Pink-Sun moc dlouho bez dalšího vajíčka nevydržela XD Do Menu přibylo další - Hero. (Nedivte se, Kurtíska už mám XD XD) Aspoň zase máte co živit :P No ale není to vajíčko pěkně barevné? Já vím, že nejsou Velikonoce, ale což XD


♦ Interview ♦

6. září 2009 v 12:28 | Pink-Sun |  Pink-Sun
Tomb Raider napadlo udělat na svém blogu rozhovory. Neodolala jsem a přihlásila se. A protože si skoro všichno ostatní zúčastnění dali interview na svůj blog, spáchám to také :P Celý text je skopírovaný z blogu Tomb Raider, kde je možno jej nalézti v originální podobě. Ještě jednou děkuji Tomb za to, že se mnou iterview udělala :)
Takže dámy a páni... privítajte Pink-Sun!!!!!

Interviewer: Tomb Raider - Raiderdada´s webmaster
Interviewee: Pink-Sun - Best Kurtises fan

1. Ako dlho sa venuješ Tomb Raider?

Uf. Tak to horko-těžko říci XD Pokud mám být zcela přesná, tak to začalo asi tak v mých...šesti, sedmi letech. Tenkrát jsme měli ještě hodně starý počítač, který skutečně táhl jen ty starší hry. Táta mi jednou vrazil do ruky "jakousi akční hru, kde se hraje za nějakou kočku, řeší se hádanky a je to velice známé". Můj první dotaz: "Ale tati, ona tam vraždí zvířátka!" Odpověď táty: "Ne, ona se pouze brání..." - no a takto si to vraždění dodnes zdůvodňuji XD

Jen bylo komické, že jsem si hru pustila a skončila po dvou krocích. Nevím proč, ale mám v paměti, že jsem nějak mačkala tlačítka a hra nereagovala. Prostě ta Lara stála na místě. Bohužel už nejsem schopna posoudit, zda to byla moje dětská neohrabanost nebo zda se skutečně stal nějaký error. Každopádně jsem tímto skončila, protože jsem řekla, že je to moc těžké na ovládání XD

Potom asi o dva roky později jsem to zkusila znovu. Tentokrát jsem vyzkoušela TR2..no jo, jenže tam na mě bafl tygr, takže infarkt a konstatování :" Já jsem moc mírumilovná..to je na mě násilné.." Aby se neřeklo, tak zkouška TR:3. Jo, jenže to jsem se zase nehnula z domu, aneb tréninkové úrovně. Popravdě jsem hodně dlouho hrála jen tak v domě - měla jsem strach to zkusit naostro. Co, kdyby tam byl tygr, že ano XD XD Pak jsem to přece jsem zkusila, ale nějak z toho sešlo, takže nic. Vzápětí TR5, zase nic...TR4 - zřela jsem mumii - opět v háji.

A pak se jednoho krásného dne stalo, že jsem narazila na LadyCroft.cz, potkala ty správné lidi a ejhle - už mě od TR nemůže nikdo odervat. A to, že se lekám nepřátel je mi naopak příjemné. Na Sims, které jsem hrála předtím jsem nějak...no..nechci říci zanevřela, ale spíše zapomenula. No a teď se mi prostě zdá už málo akční XD XD

2. Je pre teba Lara niečo ako vzor?

Ze začátku velký. Potom jsem si ale nějak řekla, že v něčem bych jako ona být chtěla, ale ne ve všem. Pink-Sun je prostě Pink-Sun. Nikdy z ní Lara nebude a popravdě ani nemám v úmyslu se o to snažit XD To s tím vzorem je trošku kámen úrazu, protože vzorem je mi hodně právě Kurtis. Sice se o něm moc nevím, ale odivuji jeho naprostý klid...celkově styl. Je to prostě borec. Já bych v tom Sanatoriu asi zešílela. A myslím si, že každý jiný také XD

3. Vedela by si si predstaviť Kurtisa Trenta ako svojho partnera?

Další kámen úrazu XD Právě, že perfektně. Myslím si, že bychom si rozumněli. Já pořád melu a melu (když tedy jde o někoho, koho mám ráda a chci se s ním bavit...takových lidí moc není XD XD) a on zase na velkou mluvku nevypadá. Takže by uznale kýval, mlčel a měřil si mě svým typickým pohledem. Navíc jsme taky oba stejné znamení, takže to by mělo teoreticky taky symbolizovat nějakou tu shodu. Já jsem taky chvílemi dosti impulzivní a on je velký kliďas, takže kdybych se snažila udělat nějakou blbinu unáhleně, mohl by mě včas zarazit. Jelikož on by narozdíl ode mě viděl situaci jasně.

Taky mi je zkrátka sympatický a to si myslím, že je relativně slušný základ XD Popravdě si dovedu klidně i představit, že bychom spolu někam šli, že bych ho viděla doma každý den...atd.,atd. bylo by příjemné se vedle něj probouzet. Také si myslím, že bych s ním i něco zažila. Asi to bude těžko někdo, kdo stráví všechen čas doma před televizí. Možná, že by mi vteřinku tvrvalo si zvyknout na ten jeho "zabijácký" pohled, ale právě proto ho mám ráda. Jen by bylo komické ho přivést třeba představit domů. Popravdě si myslím, že kdyby na rodiče hodil ten svůj smrtící pohled, tak táta omdlí a mamka mu to tak oplatí pohledem svým, že by se Kurt poprvé v životě asi něčeho bál - tchýně XD
Do rukou se mi dostal také článek, kde jsou vypsány všechny hlášky, které Kurt měl říci a nakonec ani neřekl. Mnoho z nich bylo skutečně vtipných a některé hlášky, které ve hře zůstaly, byly také povedeně ironické. Soudím, že by tedy rozhodně byl vtipný, což je pro mě hodně důležité - já kdybych měla mít "chlapa" suchara, tak zešílím. XD
Představit si to zkrátka dokáži velice dobře a myslím si, že by mi to i vyhovovalo. (Nemluva o tom, že by to byl skvělý doprovod na pláž. To by se ti ostatní ani na 6 m se přiblížit netroufli XD) Jen, by mě, chudák, asi od sebe neodlepil.....no jo no....nic nepopírejme...taky by se mi děsně líbil vzhledově. Materialismus 4ever! XD XD

4. Baví ťa písať články o Tomb Raider?

Ano, velmi. Popravdě mě ani nenapadá, že bych mohla psát články o něčem jiném. Zajisté, je mnoho témat a možná to působí trošku jednotvárně, ale Tomb Raider mě zkrátka zajímá a články, které s ním nějakým způsobem souvisí mě v současné době skutečně baví psát nejvíce. Možno, že někdy na blog přidám nějaký širší tématický okruh, ale zatím se k tomu nechystám XD

5. Akú Laru preferuješ?

a) v hrách
b) vo filmoch
c) v knihách
d) v komiksoch


Hmmm.....a,d??? XD Filmy jsou sice dobré, ale Angie mi nikdy nepřišla jako Lara. Ano, zahrála to skvěle, pro mě je to dobrý akční film..ale prostě ne Tomb Raider, jak ho známe. Knihy jsem bohužel neměla možnost číst, jelikož se mi nedostaly do rukou a komiksy...hmm...Tam se mi ta Lara také docela líbí. Popravdě je mi hodně sympatická. Bohužel jsem ale nepřečetla těch komiksů až tak, takže soudím z toho mála, ke kterému jsem se dostala, ale působila na mě dobře. A co se týče těch her. Tam je to taky hop nebo trop, protože Lara není pořád ta samá. Stará Lara je na mě asi moc drsná, AoD Lara mi sedí nejlíp, což je ironie a pak ta nová....No, jak se to vezme...moc nevím, co si o ní mám myslet, ale spíše se na to teď dívám krapet skrz prsty. Měla bych ji asi radši jinou XD

6. Máš nejaký sen súvisiaci s Tomb Raider?

Ano. Mnoho. Myslím si, že jednou se mi zdálo o Laře, ale nejčastěji se mi zdá o mně samotné, jak někde běhám, skáču salta a utíkám před něčím. Tyto sny jsou skutečně hodně akční, někdy mi jde skutečně o kejhák a někdy jsem i ráda, že se probudím. Jednou jsem měla i nějakého blonďatého parťáka, který mi pomáhal, ale naprosto jsem nechápala, jak se tam vzal a říkala si, že jsem si ho vymyslela. Ale zpětně si říkám...nebyl to třeba Chase? XD
Také se mi už parkrát zdálo o Kurtovi. Sice ne moc často, ale když už, tak to byla už skutečně síla. Říká se, že člověk někdy ty sny šíleně prožívá, jindy ne. A když se mi zdá něco s Kurtem..je ten sen vždycky děsně reálný a prožívám ho více, než sny jiné. Kupříkladu strach o něj, když je v nebezpečí je reálný možná až příliš XD

A pokud jsi myslela sen v jiném slova smyslu, tak se přiznávám, že bych zaprvé chtěla projít všechny orginální hry a zadruhé si trošku vylepšit fyzičku XD XD

7. Náhodná otázka V tvojom prípade až taká náhodná nie je :D Kto je Kurtis Cornell?

Jak, kdo to je Kurtis Cornell? XD XD Tak to je přece náš milovaný Kurtis Trent, akorát se svým původním příjímením, ne? :P (Popravdě mě okamžitě napadlo něco jiného. Má to souvislost s něčím na čem pracuji, ale nebudu tady šířit spoilery XD XD)

8. Mala si niekedy chuť skončiť s blogárením?

Jo, párkrát jo. Nejčastěji z toho důvodu, že na blog nikdo nechodil nebo když se objevily nějaké urážky atd. To člověka vždy otráví. Jednou jsem ale měla skutečně krizi a chtěla jsem s tím seknou totálně, natrvdo, navždy, ale pak jsem si řekla, že jsem do své práce investovala tolik úsilí, že to nedokáži smést ze stolu. A to si vždy říkám, když na mě příjde ona chuť s tím praštit XD

9. Je pravda, že boli časy, keď si Kurtisa nemala rada?

Ano. Celých pět minut. Bylo to hned za začátku, kdy jsem přišla na LadyCroft. Narazila jsem tam na Xmase, který Kurta z duše nesnášel a snažil se mě přesvědčit, že je Kurt zmetek, co osahával Laru. No a protože jsem nic nevěděla, uvěřila jsem mu. Jenže jakmile mi ukázal ono video v Louvre, tak jsem usoudila, že to byl trik (Jistě pro něj trik příjemný, ale finta to byla XD) a už to všechno s Kurtem pomalu začalo..tenkrát jsem se ho poprvé zastala. Fňuk, jdu si do kapesník..to je tak dojemné...XD

10. Páčilo sa ti interview?

Ano, velmi :) Myslím si, že je to skvělý nápad. Bylo také příjemné vyhrabat zase jednou po dlouhé době někam zapadlé vzpomínky. Ráda si někdy zase něco podobného zopakuji a přeji ještě mnoho zdařilých rozhovorů :)
(P.S. Doufám, že u tohoto návštěvníci neusnuli XD)

Takže Pink, bolo mi cťou urobiť s tebou Interview (trvalo asi 24 hodín? :D). Hádam nemusím pripomínať, že si moje naj SB :D. Veľmi ti ďakujem ;)

Toto bol náš dnešný hosť Pink-Sun!!! Prosím o potlesk ;)♥ Chase Carver - rozvrhy ♥

4. září 2009 v 22:03 | Pink-Sun |  Novinky
Nějak jsem se, vážení, do těch rozvrhů položila. XD Napadlo mě, že když už dělám rozrvh s Kurtisem Trentem, pročpak taky neudělat s Chasem? XD Zmínila jsem se Tomb Raider, která byla nadšena a tak se nakonec vyklubal slib z mé strany, že rozvrh s Chasem Carverem bude.

Jenže. Když se Pink-Sun do něčeho vloží, končí to většino buď zcela jinak anebo ji napadne hned několik verzí a nemůže se rozhodnout. Abych to zkrátila : Místo jednoho rozvrhu jsou rozvrhy hned tři XD Prostě jsem se neovládla.

♦ Rozvrh č. 1 - Zelená je dobrá XD Chase se zde tváří velice efektně. Celý rozvrh je takový svěží, prostě v akci XD
♦ Rozvrh č.2 - Je v červených barvách. Je hodně dynamický a Chase je zde prostě zatraceně sexy XD
♦ Rozvrh č.3 - Tento kousek ukazuje i jednu z Chasových....méně....sexy stránek, ale na druhé straně - poselství, vycházející z tohoto rozvrhu je naprosto jasné. Jak vidíte, Chase se taky nestresuje, takže tu školu berte s nadhledem ;)

♦ Zabijte mě! 1.září!!! ♦

1. září 2009 v 19:31 | Pink-Sun |  Novinky
Dnes, jak jistě víte, začíná nám (skoro) všem, ještě školou povinným, školní rok. Poté, co jsem se dnes dozvěděla svůj rozvrh, což mě totálně položilo, jsem se rozhodla, že si to budu muset nějak kompenzovat. Vytvořila jsem tedy rychle ještě rozvrh s Kurtisem Trentem. Doufám, že se vám bude líbit :) (Ano, podpis tam je, ale je to z důvodu, že rozvrh byl dosti pracný a nerada bych ho viděla jinde. Je umístěn ale dole, takže pokud by vám jo moc vadil, není problém ho ustřihnout ;))
Zároveň také musím podotknout, že se blog asi s velkou pravděpodobností vrátí k režimu : "Jeden článek za týden a to pokud vůbec", jelikož je to pro mě přes školní rok vždy časově horší. S každým článkem se totiž pářu hodně dlouho a neznamená u mě pouze skopírování nějakého textu. Předpokládám, že o prázdninách během školního roku budou články přibývat zase častěji;) Nuže, to by bylo ode mě vše XD