Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Červen 2009

♦ Pro všechny, kterým jsem dělala design ♦

29. června 2009 v 23:49 | Pink-Sun |  Novinky
Všimla jsem si, že chybou blog.cz se některým z vás zlikvidovala zápatí, či se objevily chybky v designu. Pokud se vám to stalo, tak mě informujte a já se je pokusím opravit. Můžete se zapsat rovnou tady, ale budu ráda, když mi ještě třeba pošlete mail s heslem, případně se domluvíme nějak jinak. (Než se pustím do nových, chci se ujistit, že jsou v pořádku ty staré)

pink.sun.zuzitko@gmail.com

♦ Ta Pink-Sun si nějak válí šunky, že? XD ♦

29. června 2009 v 15:47 | Pink-Sun |  Novinky
No..lepší nápis mě nenapadl. :P
Tohle celé chápejte jako menší omluvu, proč tady teď chvilku nic nebylo a zároveň jako plán do budoucna. Vezměme to stručně, po bodech XD

Blog.cz se konečně vzpamatoval. (Jak jste si jistě všimli na designu)
Nahrávání obrázků už funguje, takže mi nic nebrání v tom, abych pomalu začala s designy.
Musím to tady ale ještě trošku opravit, jelikož chyba poškodila dosti starých článků. Design a Menu jsem již nějak zachránila.
Zasekla jsem se u četby knihy a navíc u hraní BloodRayne a Sims 3. Můžete tedy očekávat po nějaké době recenze.
Chtěla bych se přes prázdniny konečně dostat ke konci své povídky The Sixth Obscura Painting.
Zapomněla jsem na nějaké fotky z výletů, které jsem už před dost dlouhou dobou absolvovala, takže je konečně přidám.
Pokusím se rozšířit sekce jednotlivých Tomb Raider dílů.
Uvidíme, zda něco jiného ještě stihnu XD

Tak a to by bylo zatím vše..jdu křísit blog. XD

♥ Všechno nejlepší, Kurťánku! ♥

26. června 2009 v 21:24 | Pink-Sun |  Kurtis Trent
Ano, vážení...tentokrát jsem na to nezapomněla! Rok utekl jak voda a Kurtísek má již své 37. narozeniny!(Nu co...i za 20 let bude pořád skvělý XD) Kurtínku, všechno nejlepší! A ať mi ještě pěkně dlouho způsobuješ neklidné spaní :)
(Uhmm..to je teď ale trapas..O_o)

Nu...a jelikož se nechci opakovat a říkat znovu to, co minulý rok, tak obrázek mluví za vše: Kurtíku, prostě tě miluju...ehh..žeru....teda...sežrala bych tě láskou...vlastně....všechno nej!!!! ♥♥♥

Nó..asi jsem se nechala trochu...ehm..unést.....ale když já si nemohla pomoct XD :P


♦ Zbraně @ Vybavení v Tomb Raider Underworld ♦

24. června 2009 v 21:22 | Pink-Sun |  Tomb Raider 8
Stejně jako předcházející díly, vyznačuje se i Tomb Raider Underworld nezaměnitelným arzenálem zbraní a poctivou výbavou. Pojďme si jak Lařiny zbraně, tak vybavení postupně přiblížit a vyjmenovat si několik základních informací.

Zbraně:

♦ Devítky

Samozřejmě, že v arzenálu nemohou chybět Lařiny legendární devítky. Tyto zbraně máte automaticky. Hodí se spíše na likvidaci menších či ne až tak silných nepřátel. Kupříkladu takového tygra se budete snažit skolit pěkně dlouho a může se i stát, že on skolí dříve vás. Na druhé straně jsou skutečně velmi užitečné pod vodou. Také je možno jednou z nich mířit z motorky, či když je Lara zavěšena na srázu. Jde také zaměřit dva nepřítele najednou.

Počet nábojů : Neomezeno

♦ Nouzový režim ♦

20. června 2009 v 19:57 | Pink-Sun |  Novinky
Řeknu vám to takto: Nemohla jsem prostě vydržet to, že je design takovým způsobem znetvořený a proto jsem vymyslela tuto méně vypracovanou verzi menu. Obsahuje pouze obrázky formátu jpg., které lze nahrávat. Vím, že to není ono, ale je to pořád lepší než ty rozkydlé lístečky. Jakmile to půjde, vrátím původní obrázky. Komentáře taky přešly do "nouzového režimu", jelikož bylo písmo naprosto nečitelné..

Další věc je, že jsem se snažila udělat pořádek na blogu, ale vnitřně. Tímpádem si extra velkých změn nevšimnete. Změnou postřehnutelnou je to, že u převážné většiny článků jsou dole odkazy na předchozí stránku nebo rozcestník - je to čistě kvůli přehlednosti. Bohužel to ale nemůžu tvrdit o všech článcích, jelikož díky blbnutí blog.cz jsem se bála do některých zasahovat - proto u nich odkazy zatím chybí.


!!!! Velmi podstatná infomace pro všechny, kteří mají slíbený design !!!!!!

- Kvůli tomu, že blog.cz dělá takové psí kusy, nejsem schopna se do designů pustit. Předtím jsem neměla čas. Teď jej mám, ale bez obrázků typu png. mám naprosto svázené ruce. Vše záleží na tom, kdy se blog.cz dá do pořádku...

♦ Kurtis Trent naživo - Anthony Royer ♦

19. června 2009 v 19:52 | Pink-Sun |  Kurtis Trent
Jak všichni víme, Kurtis Trent je velmi tajemná postava z Tomb Raider Angel of Darkness. Moc se o něm neví...jen to, že je prostě k sežrání..Eh...dobře, to jsem si dodala já. XD
Kurtis Trent je dabován Ericem Lorenem...ale..věděli jste také, že něco z Kurtova vzhledu bylo děláno podle skutečně žijícího člověka? Mnohokrát jsem se sama sebe ptala, zda to třeba tak nebylo..a ono jo! Zjistila jsem, že předloha Kurta skutečně existuje - je jím Anthony Royer.
Čekala jsem nějakého modrookého chlapíka, ale ejhle, on má oči hnědé. Při prvním pohledu jsem si popravdě řekla, co z něho dali Kurtovi... Ale pak mi došlo, že kupříkladu oči jsou hodně podobné. (Když vynecháme barvu) Co se týče těla, tak tam také jistá podoba je...(anebo zapracovala má fantazie. XD)

Dovolila bych si teď napsat nějaké to info o "předloze" Kurtise Trenta (Kurtík se mi stejně ale líbí víc XD)
Narodil se roku 1980 v Lyonu, Francii. Je to francouzský herec a model. Anthony během svého života mnoho procestoval. Vyrůstal v Egyptě, potom žil ve Francii a nyní bydlí v Holywoodu - "Městě, kde se může stát naprosto vše" - jak sám trvdí.
Anthony začal s hraním už v 15-ti letech na střední škole. Herectví hrálo významnou roli v jeho studiu, na jehož konci získal bakalářský titul. Hraje již 13 let a nyní se řadí mezi jedny z nejlepších.
Jeho první "role" přišla v roce 2003, kdy hrál Kurtise Trenta v LaraCroft Tomb Raider: Angel of Darkness - Abychom si rozumněli - Nehrál ve zfilmování tohoto dílu, ale v tzv. "Motion capture". Naučil se pohyby a akce, které má Kurt umět, zjevně je i předvedl, čímž posloužil jako předloha pro Kurta, kterého vidíme na našich monitorech. Juch! Už víme, kdo může za ty pohyby XD XD
Učínkoval i v řadě filmů. Kupříkladu Galactik Football, 50 Cent:Bulletproof a Dead to Rights II.
Co se modelingu týče, tak s tím začal, jakmile se přestěhoval do Paříže v roce 2000. Fotil jej renomovaný fotograf - Fred Goudon.

Anthony je také expertem na vojenské umění. (A chirugai má ve skříni..no jo, mlčím XD XD)

Na dotaz, co považuje za svou nejlepší vlastnost, odpověděl: "Mojí nejlepší vlastností je asi mé srdce..Vždy tvrdě pracuji, nikdy si nestěžuji a zkusím ze sebe vydat to nejlepší, aniž bych nějak podváděl."

Sympaťák, ne? XD

♦ Musíme vyčkat, vážení...♦

18. června 2009 v 22:06 | Pink-Sun |  Novinky
Tak...zjistila jsem, že nejsem jediná, které se zničil design kvůli chyby blog.cz.
Problémy s nahráváním obrázků typu png. má více uživatelů - a to ne málo. Dokonce si myslím, že i všichni. Ne každý blogař pracuje s obrázky formátu png. a proto si chyby podle mě nevšiml.

Situace se má tak, že jsem se již informovala přímo na blog.cz a bylo mi řečeno, že je to způsobeno přechodem galerie na jinou službu. Proto se obrázky nahrávají automaticky ve formátu jpg. Mimo to jsem se dozvěděla , že se na tom všem pracuje, ale za chodu - vše se bude postupně ještě trošku měnit. To pro nás všechny bohužel znamená čekat, dokud se to zase nevrátí do normálu. Design tedy zůstane zatím tak, jak je...děsně mě to štve, ale bohužel se nedá nic dělat. Jakmile zjistím, že je vše zase v pořádku, opravím vzniklé chyby.

Taky bych se chtěla zároveň omluvit za malou aktivitu na blogu, ale mám teď peklo na zemi. Díky Bohu mi ale končí zítřkem, takže se pokusím zase nakopnout a na něčem začít pracovat ;)
Děkuji také všem za podporu u předcházejícího článku :)

♦ Design se zbláznil! ♦

12. června 2009 v 21:31 | Pink-Sun |  Novinky
Určitě jste si všimli, že design vypadá krapet..divně??..
Konkrétně Menu po záhlavím. Nevím, co do blog.cz zase vjelo, ale z nepochopitelných důvodů mi najednou změnil u všech obrázků, které byly průhledné kvalitu..a jaksi taky zlikvidoval jejich schopnost průhlednosti.

Za komplikace se omlouvám, ale momentálně nejsem schopna říci, kdy se to zlepší. Nejdou mi totiž nahrát průhledné obrázky..okamžitě se zpotvoří stejně, jak Menu...(nemůžu to tedy nijak opravit...)Takže mě k tomuto celému napadá kromě hodně sprostých slov pouze : Hups....

Hlavně trpělivost...snad to bude brzy zlepší...možná....

♦ Little problems - Wallpaper ♦

7. června 2009 v 21:56 | Pink-Sun |  Novinky
Když už jsem se tak pustila do těch wallů, udělala jsem dnes ještě jeden. Opět je s Pink Larou. Doufám, že se vám bude líbit...a pokud vás napadá jistá souvislost s wallpaperem předchozím, tak je oprávněná..dobře si rozmyslete, než budete chtít Kill Fil..mohlo by se vám to vymstít XD XD XD♦ Kill Fil Wallpaper ♦

6. června 2009 v 22:56 | Pink-Sun |  Novinky
Dnes mě popadl nápad, který odmítal zmizet, dokud jsem mu neučinila zadost. XD
Po dlouhé době jsem udělala zase wallpaper s PinkLarou, ale trošku upravenou.
Pokud nebudu za tento nápad v nejbližší době zabita (hih XD), tak se pokusím udělat ještě nějaké wally...ta Pink Lara je mi velmi sympatická XD♦ Novinky 6.6. 2009 ♦

6. června 2009 v 1:13 | Pink-Sun |  Novinky


Slavnostně hlásím, že menu je již úspěšně zvládnuto. Je trošku změněna jeho struktura. Několik rubrik v něm zcela chybí -> ty se přestěhovaly do horního MENU. Změnila jsem také ikonky, které se podle mě už více hodí k designu. Nu, to by bylo vše z informací XDA slíbila jsem ikonku pro Amandu...tady je:


Snad jsem se trefila :-)

♦ Špatné zprávy.... ♦

1. června 2009 v 18:17 | Pink-Sun |  Novinky
Nesu ( jak již v nadpise) nemilé zprávy. Mám teď velmi hodně práce, seznam slíbených designů řádně dlouhý a příliš málo času. Z tohoto důvodu vám oznamuji, že do odvolání nepřijímám žádné další žádosti o designy. Popravdě jsem poslední dobu dělala pořád nějaký design a blog tímpádem docela strádal. Rovnou tedy konstauji, že se budu během dalších dvou týdnů věnovat asi hlavně blogu, když už nějaký ten čas urvu. Poté se pokusím zredukovat ten seznam. Co se týče ikonek, tak na ty se ještě zmůžu.

Ještě také vzkazuji Kačule ( LaraKate), že beru na vědomí a budu tedy pokračovat jejím designem, až se do nich pustím.

Žádosti o design Lara´s Shadow jsem si všimla a vzhledem k tomu, že říkám až dnes, že nové žádosti již nepřijímám, přidávám si ji tedy na seznam - musím ji ale upozornit, že si na design dosti počká, protože jak říkám...už teď mám žádostí hodně.

A ještě jedna zpráva pro Kurtisu: Dobrá, udělám ti ještě ikonku s Amandou, ale jestli pak budeš chtít ještě se Zipem, Alisterem, Larou,Natlou a Lařinou babičkou z 28-mého kolene, tak mě asi klepne XD

To by bylo zatím vše ;-)