Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Květen 2009

♦ Ikonka pro Kurtisu ♦

30. května 2009 v 22:52 | Pink-Sun |  Novinky
Nuže, slíbila jsem ikonku...tady je...doufám, že se bude líbit :-)


♦ Sunset of Angels - Nový design blogu♦

30. května 2009 v 0:43 | Pink-Sun |  Tento Blog

♦ Sice jsem před pár hodinami psala, že to nechám být, ale vzápětí jsem usoudila, že mě to celé prostě nedá spát a tak jsem to přece jen, alespoň po designové stránce, ,,dorazila".
Změna se netýká jen designu, ale také celého menu. To je totiž přemístěno z převážné části ,,nahoru" a je tímpádem ,,festovní" součástí designu.

♦ V bočním Menu zatím zůstalo pár položek, pro které jsem ještě nevytvořila rubriku. (Takže zatím trpí syndromem rozsypaného čaje XD) Některé položky v Menu zůstanou i nadále, ale dočkají se jiné ikonky, protože ikonky menu se k tomuto designu už tak nehodí, jak k předchozímu...

Design samotný mi dal snad ještě větší zabrat, než předchozí. Nejvíce mi zatopil Hero vpravo ( Ano, to vpravo není Kurtis Trent, ale postava z mých povídek XD) a hned po něm to šílené MENU. XD

Doufám, že se vám design alespoň trošku líbí, když jsem se s ním tak natrápila. Nevím, zda je změna designu nějaká výhra...ale.. změna je přeci život XD :-) - i když je možné, že do designu budu trošku zasahovat ..jo..já pokoj nedám XD :-p XD

(P.S. V článku je schována anketa, kde můžete zahlasovat, zda se vám design líbí :-))

♦ Vysvětlení XD ♦

29. května 2009 v 21:57 | Pink-Sun |  Novinky
Pokud jste právě přišli a koukáte, co je tu proboha za zmatek, tak vězte, že jsem se rozhodla udělat na blogu pár změn. Bohužel mi ale několik věcí nefunguje, jak má, i když předtím fungovalo úplně normálně a musím se přiznat, že už na to nemám nervy. XD Takže to zatím nechám tak..je to lepší, než aby práce byla odvedena polovičatě ;-)

Určitě jste si všimli nových rozcesníků..později budou použity. Některé ještě nejsou zcela hotové, ale budu na nich pracovat :-)

♦ Literární tvorba ♦

29. května 2009 v 21:26 | Pink-Sun |  Rozcestníky


Velice ráda píši. Bohužel zde nejsou všechny moje výplody, ale některé se prostě nezachovaly. Toto jsou povídky, které si myslím, že se dají nějak dokonce i číst :)

Fan Fiction By Pink-Sun
Black Rose By Pink-Sun
Parodie by Pink-Sun

♦ Kurtis Trent ♦

29. května 2009 v 21:24 | Pink-Sun |  Rozcestníky
OSOBNÍ INFORMACE
♥ ŽIVOTOPIS ♥

WALLPAPERY
DISKUZE
SCREENSHOTY


ČLÁNKY:
Kurtisův pas
♦ Setkání Lary a Kurtise

NAROZENINY:

JÁ A KURTIS TRENT:
Pink-Sun & Kurtis
Můj dopis Kurtovi

MŮJ FANART:
Z deníku Kurtise Trenta
- moje literární snaha na
téma Kurtis a soukromí XD

FAN ART: 
Videa
♦ Kurtis Karner ♦

29. května 2009 v 21:23 | Pink-Sun |  Rozcestníky


Toto je bohužel zatím trošku krizová rubrika, jelikož informace o Herovi (Kurtisi Karnerovi), aneb mé smyšlené postavě, mohou přibývat pouze tak rychle, jak rychle se hýbe děj mých povídek.....

O Herovi

Osobní informace ♥
♥ Životopis ♥
♥ Vztah k ostatním postavám povídek ♥
♥ Jak šel čas s Herem ♥
Kostýmy ♥
Kresby
Wallpapery

Sranda musí být....Ostatní hlavní postavy:

♦ Pink-Sun
♦ Kurtis Trent
♦ Lara Croft
♦ Alister & Zip
♦ Winston♦ Tomb Raider ♦

29. května 2009 v 21:19 | Pink-Sun |  Rozcestníky

Zde si můžete prohlédnout jednotlivé díly série Tomb Raider. Ne všechny sekce jsou ale ještě zaplněny - děkuji za pochopení. Na doplnění se (asi už sto let..O_O) pracuje :)


TOMB RAIDER


Tomb Raider 6


Další díly Tomb Raider :

Tomb Raider
♦ Blog ♦

29. května 2009 v 18:00 | Pink-Sun |  RozcestníkyKdo jiný bez se zde měl objevit, než právě Kurtis? :P
pink-sun-zuzitko.blog.cz

Blog založen: 6.6. 2008
Autorka a Design: Pink-Sun
Spřátelených stránek: 29
Nejvíce návštěv za den: 72

RSS Kanál blogu ZDE
TOPlist

Upozornění: Tento blog nevznikl pro účely jakéholi zisku, nýbrž pro pobavení a pro radost z blogování a psaní. Proto vás žádám, abyste ŽÁDNÝ obsah tohoto blogu nezveřejňovali (čti: nekradli) na své či jené stránky.
Děkuji za pochopení
                                     Pink-Sun

♦ 10 000 Návštěv!! ♦

24. května 2009 v 19:38 | Pink-Sun |  Novinky

Vážení, konečně je tu pořádně kulaté číslo! :-)

Je to neuvěřitelné..ještě nedávno jsem psala číslo podobné, ale bez jedné nuly XD XD..jak jen ten čas letí =-o
Jsem moc ráda, že blog již navštívilo tolik lidí a doufám, že tomu tak bude i v budoucnu.
Chtěla bych poděkovat vám všem, že sem čas od času zavítáte :-) - bez vás by toto číslo nikdy nebylo! :-)

A zde máme dva stavy počítadla, které se mi podařilo zachytit XD :


♦ Několik pozorností od SB ♦

24. května 2009 v 19:14 | Pink-Sun |  Novinky
Dostala jsem od SB hned několik pozorností :-)

Lagy udělala pro všechna svá SB blikací ikonky:


Simík diplomek:


A Lady K. Croft moc milé video:


Za vše moc děkuji :-)


♦ Lords of The Ring (15.) ♦

22. května 2009 v 21:20 | Pink-Sun |  Designy

Název: Lords of the Ring
Motiv: Pán Prstenů
Datum uveřejnění: 22. květen 2009

Tento design jsem zhotovila pro Alexe a jeho bratrance. ( Na blogu mají přezdívky Legolas a Frodo) Myslím si, že je jasné, jaké bylo téma. Ano, Pán Prstenů. Byla jsem popravdě zaskočena, že mám udělat design, který nijak nesouvisí s Tomb Raider.
Design mi dal práci otřesnou, jelikož, ač u tohoto tématu neuvěřitelné, nebyl na netu k mání žádný dobrý obrázek. Musela jsem si tedy poradit. Design jsem původně zamýšlela zcela jinak, ale nakonec skončil tak, jak vidíte. Kdyby mi vyšlo jednou něco podle představ, nejsem to já XD
Alex neměl žádné konrétní přání, takže jsem design udělala podle sebe. Je laděn do světlých barev, což je zrovna pro Pána Prstenů trošku atypické. Design vznikl nějak celý náhodou, ale mnohdy je náhoda nakonec lepší, než kdyby se nám podařil záměr původní. XD Co myslíte? XD
:)

♦ Oznámení ohledně SB ♦

22. května 2009 v 21:19 | Pink-Sun |  Novinky
Jedná se o téma, o kterém jsem se chtěla zmínit už před nějakou dobou, ale nedostala se k tomu. Ehm..tak dobře, prostě jsem na to zapomněla. XD
Jedná se o tolik známé třídění SB. Dnes, když jsem to opět někde viděla, začala se ve mně zase vařit krev.
Třídění SB nemám ráda, protože podle mě se člověk spřáteluje s jiným blogem kvůli toho, že se mu ten blog líbí a ne proto, aby mu psal komentáře. Pokud tomu tak není, je hned oheň na střeše. Nemůžete přece nikoho nutit, aby vám psal komentáře - ani své SB.
Bohužel mám poslední dobou pocit, že když se s někým spřátelím, zavazuji se zároveň k tomu, že budu psát komentáře za každou cenu.

1) Chtěla jsem tím vším říci, že pokud někde uvidím třídění SB, nebudu se už účastnit. Neberte to tak, že nemám zájem, ale zkrátka jsem názoru, že pokud o mě jako o SB stojíte, máte k tomu své důvody a tedy nepotřebujetežádné potvrzení.

2) Poslední dobu nemám moc času po SB lítat a kontrolovat, zda jsem přidala aspoň "jeden kometář za týden" nebo jestli jsem se kdesi zapsala. Uznejte - při 33 SB to není až tak snadné. (Což je další důvod, proč nemám třídění ráda....člověk někdy prostě nemá čas se zapisovat) Tento bod píši ale hlavně proto, že je možné, že jsem na něco zapomněla...nebo si nevyzvedla kupříkladu nějaký diplom či obrázek pro SB, za což se omlouvám, ale bohužel jsem si nevšimla... :-(

3) Na nějaké ,,koment za koment" mě skutečně neužije. Pište komentáře pouze tehdy, budete-li chtít a ne jen proto, že očekáváte, že se za 2 vteřiny objevím u vás na blogu a budu vám to oplácet...takové kometáře totiž nemají smysl. Tečka XD

♦ Video s Kurtíkem od Tomb Raider ♦

22. května 2009 v 19:28 | Pink-Sun |  Kurtis Trent
Tomb Raider pro mě udělala nádherné video s Kurtem. Dalo jí hroznou práci a skrz tento článek bych jí chtěla ještě jednou poděkovat. Videem mě moc potěšila :-)
Dokonce k videu přidala i moji naprosto zamilovanou píseň...TR, děkuji velmi !! :-)♦ Opět pár nových SB ♦

22. května 2009 v 19:03 | Pink-Sun |  Novinky
Nu... nebudu to dlouho okecávat, popravdě mě ani nenapadá jak XD XD
Máme zde opět dvě nová a jedno opravené SB.

První SB náleží Kurtisovi, či Kurtise? ( trošku problém ve skloňování, jelikož se jedná o autorku, ale má přezdívku jako jméno mého miláč...eh...Kurtise Trenta XD) Na jejím blogu naleznete mnoho zajímavých článků, videí a mnoho dalšího.


Autorkou druhého sb je Laruška. Blog je relativně mladý, ale rozhodně zde naleznete mnoho zajímavého :-)

Poslední SB je SB, které již jednou SB bylo. (Bože, to je věta XD XD) Razzi totiž na svůj první blog dlouho nepřispěl, ale nyní si založil blog nový, který je zaručeně hodným nástupcem blogu původního. Na Razziho blogu vás jistě mnoho zaujme, a to design nevyjímaje, který se k blogu skvěle hodí a dodává mu své kouzlo. :-)

Razzi, jsem moc ráda, že jsi zase zpět v blogařském světe :-)
(P.S. Dovolila jsem si změnit i banner....když už nový blog, tak také banner :-))To by by bylo k novinkám ze světa SB vše... :-)

♦ Kurtis Trent - Vystřižené dialogy a schopnosti ♦

17. května 2009 v 21:25 | Pink-Sun |  Kurtis Trent

(Jako jeden ze zdrojů mi posloužilo tolik známé KTEB - aneb konečně lidé, kteří ocení Kurtovy..ehm... kvality XD)

Pokud se vám líbilo AoD stejně jak mi, jistě se shodneme na tom, že je to hra skvělá. Přesto mnoho z nás ví, že mohla být ještě lepší. Studio Core Design vynechalo mnoho funkcí a dokonce i lokací, kde se hra měla odehrávat za účelem toho, aby se stihla dokončit do termínu, který byl stanoven nakladatelem - Eidosem.
Odsud se taky vzalo dosti chyb, které hra bohužel má. To je, jak jsem se již zmínila, hodně známá věc - a my, fanoušci, víme....

Věděli jste ale také, že jedna z největších obětí tohoto vynechávání je právě Kurtis Trent?
Kurtisovy schopnosti a projevy, se kterými jsme se ve hře setkali , jsou daleko od toho, co bylo původně zamýšleno. Je to velká škoda, jelikož se pravděpodobně všichni shodneme, že je trošku nemotornější, než Lara. Toto měl ale zcela kompenzovat svými neuvěřitelnými, psychickými schopnostmi, které nám naopak Lara nabídnout nemůže.

♦ AoD video od KurtiseTR ♦

16. května 2009 v 20:21 | Pink-Sun |  Kurtis Trent
KurtisTR udělal moc krásné video s Kurtisem a Larou. Navrhl mi, že ho můžu zde na blog umístit...a na to přece nemohu říci ne XD♦ Diplomek za SB od Vlkouše ♦

16. května 2009 v 20:11 | Pink-Sun |  Novinky
Děkuji moc..je skutečně pěkný :-)

(-: Již 30 SB!! :-)

15. května 2009 v 20:41 | Pink-Sun |  Novinky
Musím se vám všem nutně pochlubit - právě jsem si všimla, že má tento blog již přesně 30 SB!!
(Pár je sice neaktivních..několik smazaných...ale to jsou detaily XD)

Jsem moc ráda, že je o blog takový zájem...30 je velmi pěkná cifra :-)
(Proboha, kdo to má vše obíhat...ahem...tuto závorku jste radši neviděli XD XD)

♦ Nové spřátelené blogy ♦

15. května 2009 v 20:35 | Pink-Sun |  Novinky
Dobrovolně se přiznávám, že jsem teď přes týden trošku nestíhala a tímpádem se mi nakupilo děsně slibů na spřátelení...inu, vezměme to pěkně popořádku:

1) Autorkou prvního spřáteleného blogu je Vlkouš. Blog se zaměřuje hodně na anime. Také ale na vlky, vlkodlaky, upíry..a dokonce i na filmy Stmívání a Madagascar....záběr blogu je velmi široký. A také je moc milý - za návštěvu nic nedáte :-)2) Dalším spřáteleným blogem je blog hned dvou adminů - Legolase (Alex) a Froda (Alexův bratranec, jehož jméno se asi nikdy nedozvím XD XD XD) Blog obou adminů je teprve v plenkách....rozjíždí se, jelikož si pánové řekli, že bez designu zatím začínat nebudou...XD (Ještě kolem něj není vše domluveno, takže sem dám odkaz hned, jak bude XD XD) Jak jistě poznáte již z přezdívek obou adminů, blog je zaměřen na Pána Prstenů a vše kolem něj.

Odkaz co nevidět XD


3) V posledním případě se ani tak nejedná o spřátelení, jako spíše ,,aktualizaci". Jde o Alexův blog. Byla jsem spřátelena s jeho starším blogem, který ale nakonec moc funkční nebyl. Proto jsme se domluvili, že si starý blog z přátel smažu a jednoduše nahradím blogem novým.4) Několikrát o spřátelení žádal Amanda ( ne, není to překlep XD), ale když jsem mu dvakrát odpověděla že souhlasím, už se neozval...pokud má tedy i nadále zájem, nechť mi dá vědět XD

5) Jsem si také vědoma toho, že na mnoho blozích teď proběhly změny přezdívek a nevím, čeho ještě. Byla bych tedy moc ráda, kdyby jste mě upozornili na případný nezměněný banner, či jiné..nemůžu myslet na vše a možná jsem některý zabudla opravit XD

6) Pokud mě ještě někdo žádal o SB a zapomněla jsem na něj, nechť se také ozve! XD

To by bylo zatím vše ;-)