Comming soon..
Na asi už rok slíbeném pokračování TSOP (The Sixth Obscura Painting), Dawning se konečně usilovně pracuje :)

Březen 2009

♦ Dočasná nepřítomnost ♦

29. března 2009 v 21:50 | Pink-Sun |  Novinky
Nejsem si jistá, zda budu mít čas napsat tento článek později, takže jej píši rovnou.

Ano, je tomu tak. Ve středu musím odjet a vrátím se až o víkendu.
Z toho tedy vyplývá, že se tady toho příští týden moc nezjeví. Doufám, že to nějak přežijete XD
V pondělí a v úterý ještě možná k zastižení budu..na mailu, možná i na ICQ, ale jinak nebudu mít určitě čas přidávat články...už tak jsem s časem věčně na štíru a teď před odjezdem je to ještě horší, než normálně XD Ale vsadím se, že si mé nepřítomnoti ani nevšimnete ;-)

Zárověň bych taky chtěla požádat své SB, pokud se rozhodnou také učinit teď tolik ,,populární" čistku SB, aby na to vzali ohled.

Děkuji všem za pochopení ;-)


♦ Když se dva designy zkříží... XD ♦

29. března 2009 v 21:17 | Pink-Sun |  Novinky
Tento článek je sice naprosto zbytečný, ale nemohla jsem si pomoci. XD
Dnes jsem se po dlouhé době odhodlala zapnout notebook, na který jsem od doby, kdy se mi opět zprovoznil PC nesáhla. (Odvedl ale skvělou službu XD)
Jak jsem ale zapnula internet, nestačila jsem zírat a to co jsem spatřila mě velmi pobavilo. XD
Tím, jak byl notebook dlouho mimo, nezaregistroval to, že jsem změnila na blogu design, takže z toho vzešel kříženec MENU nového designu a celkové vzezření designu předcházejícího.
Musím uznat, že to přece jen má něco do sebe a jsem i ráda, že jsem se mohla podívat, jak by současné MENU vypadalo na starém designu XD
Tento článek je také aspoň příležitost ukázat starší verzi designu těm, co ji ještě neviděli. Ale uznejte...rozhodně to vypadá zvláštně XD♦ TSOP - Změna loga ♦

28. března 2009 v 22:44 | Pink-Sun |  Novinky
Slavnostně ohlašuji, že povídka The sixth Obscura Painting změnila své logo.( Jak jste si jistě všimli XD) Sice nevím, zda je lepší, než to předcházející ale měla jsem zkrátka pocit, že to předtím nějak nevyhovuje.

To jen, abyste se nedivili ;-)


♦ JUNGLE (12.) ♦

28. března 2009 v 18:32 | Pink-Sun |  Designy


Název: Jungle
Motiv: Jungle, světlo pronikající do temného lesa
Datum uveřejnění: 28. březen 2009
VOLNÝ

Teď se u mě s žádostmi o designy skutečně roztrhl pytel, takže zde máme další ,,kus". XD
Design si přál Mošňa a pokud možno použít tmavé barvy..například šedou, fialovou atd.
Nakonec to ale nějak ,,samo" XD skončilo na zelené, ale přesto jsem se snažila zachovat temnější dojem.
Největší problém tohoto designu spočíval v tom, udělat okraje v takovém odstínu, aby nezhoršovaly čitelnost textu. Nakonec se mi to, doufám, povedlo. :-)
Úplně největší katastrofa ale přišla při samotném nastavování, jelikož Mošňa měl blog jinak nastaven, což jsem zjistila poté, kdy byl už design zcela na blogu umístěn. XD XD XD XD
To znamenalo obnovit jinou šablonu a začít nastavovat podruhé....

I když jsem si chvílemi myslela, že mě už odvezou, vše nakonec dobře dopadlo a Mošňa má design konečně v neporušeném stavu na svém blogu. :-)
:)

♦ Další dvě SB! ♦

28. března 2009 v 15:18 | Pink-Sun |  Novinky
Sotva jsem uzavřela přátesltví s Tretkou, máme tu hned další...a to dokonce hned dvě!


První SB náleží Simíkovi.Blog je zaměřený opět na počítačovou hrou TomB Raider. Návštěvníka upoutá jak pěkně žlutě laděný design, tak i autorčina tvorba a mnoho velmi zajímavých obrázků a článků :-)

Autorem druhého blogu je Kostokiller. Jedná se o blog úplně čerstvě založený. Kostokiller se totiž rozhodl, že si založí blog zcela nový. Moc na tomto blogu kvůli tomuto faktu zatím není, ale jak znám Kostokillera, tak vzápětí bude ;-) Na blogu se zatím bude v nejbližší době nacházet můj nepoužívaný RedVelourDesign, dokud Kostokillerovi neudělám nový ;-)

Článek spřátelené blogy byl aktualizován a naleznete jej ZDE.

♦ Nový SB - Tretka ♦

22. března 2009 v 22:43 | Pink-Sun |  Novinky
Po nějaké době má tento blog opět další SB. :-) V pořadí je to už *rychle si otevře článek SB*....ehhh...21. XD (Jůůů...blog má už před 20 SB =-o)

Autorkou stránky je Tretka. Ano, píši stránky a ne blogu, jelikož toto SB má zcela netradiční zakončení : pise.cz XD Stránka se zajímá nejen o hru Tomb Raider, ale zároveň i hru BloodRayne a její hlavní hrdinku. Naleznete zde mnoho článků, obrázků i autorčiných názorů na dva již zmíněné tituly. Navštivte, neprohloupíte ;-)

Článek SB bycl opět aktualizován a naleznete ho ZDE.

♦ Tomb Raider Chronicles - The Streets of Rome ♦

21. března 2009 v 16:10 | Pink-Sun |  Z mého "hráčského" deníku

Přiznávám. Původně jsem si chtěla zahrát Tomb Raider 3, ale když se mi ho nepovedlo zprovoznit, sáhla jsem po důstojné náhradě..Tomb Raider 5. Tento díl jsem už jednou hrála…a těsně před koncem mi zaprvé došly náboje a zadruhé se výtah v mrakodrapu (konečném levelu)
tak skvěle zasekl, že jsem se nemohla dostat dále - Chyba hry.
Nyní se pokusím konečně doškrábat až do konce…a přidat si na seznam další dokončený díl TR..


♦ Menší oznámení - Deníky ♦

21. března 2009 v 0:54 | Pink-Sun |  Novinky
Chtěla bych vám sdělit menší změnu, týkající se mých hráčských deníků.

Zaprvé, jste si jistě všimli, že jich poslední dobou moc nepřibylo. Důvodů je mnoho. Nemám příliš moc času a pokud si nějaký najdu, zasednu raději k povídce (Ano, mluvím o Herovi…XD) nebo napíšu nějaký informativní článek a to zatím nejčastěji k TRU. Plánuji ale postupem času doplnit všechny sekce jednotlivých dílů. To bude asi nesnadné, jelikož ne všechny mi jdou na mém super- extra- moderním PC spustit. No..řekněme, že za 20 let by to mohlo být XD XD Každopádně ale není moc času na to si jednoduše sednout a zahrát…a ještě to zdokumentovat XD XD

Teď ale k pointě tohoto celého článku. Změna v denících se týká toho, že se budu snažit s nimi už tak nezahálet. Pokusím se navázat za nějakou dobu na deníky již existující (Což není tak snadné, protože se musím ve hře nejdříve dostat na to místo, kde jsem skončila) a začít naopak nové.

Plánovala jsem, že nový deník bude z hraní TR3, ale bohužel…tahle mizerná hra se ne a ne spustit..dělá mi to asi schválně…ach jo XD
Co se týče rozdělaného deníku TR3 Gold, tak ten bych viděla nadějně, protože ho mám velmi v oblibě a jediné, co mě dělí od pokračování v něm je fakt, že jsem CD tak trošku pozapomněla v notebooku mamky a ten nebyl zapnut od doby, kdy se mi vrátil Pc…ale nebojte.. dalšího půl roku tam nebude XD XD

Rozhodla jsem se také, že v denících už nebude na konci pár screenů z lokace a to z jednoho prostého důvodu: Články jsou pak příliš dlouhé a nezřídka se musí dělit nadvakrát..pak je v tom binčus. :X ( To by mě zajímalo, kdo to teda bude vůbec číst..:-o)

Text deníku doplním obrázky z hraní…ale oficiální screeny budu dávat do článků zvlášť a v rozcestníku budou k nalezení právě v sekci Screeny jednotlivých dílů. Částečně je to také kvůli přehlednosti XD

Posledním bodem je to, že na místo TR3 se budu teď nějaký čas věnovat hlavně TR5, se kterým mám ještě nevyřízené účty :-)

A poslední bod: Nějaké změny jsem ještě nevypsala, ale myslím, že si jich určitě všimnete ;-)

(Je taky možné, že pro někoho se bude jednat o novinku - doufám, že se bude líbit :-))

(Snad to někdo přečetl XD XD)

♦ The Kurtis Trent Adventure - Screeny ( Část 2.) ♦

15. března 2009 v 12:00 | Pink-Sun |  Kurtis Trent
Je zde druhá část screenů z Kurtis Adventure :-)
(Já jsem blázen...tolik screenů z jednoho amatérského levelu..nu....ale Kurtííík♥...XD..Těšte se..bude ještě třetí várka XD XD)


♦ EGYPT (11.) ♦

14. března 2009 v 20:52 | Pink-Sun |  Designy


Název: EGYPT
Motiv: Egypt
Datum uveřejnění: 14. březen 2009

Vytvorila som opet design. XD
A to po relativně krátké době, od designu posledního, což u mě není příliš běžné XD

Design si přála Sonia a když se na mě se svou prosbou obrátila, nemohla jsem odmítnout.
První, co mě napadlo, když jsem uvažovala, co by se tak Sonie líbilo, byl Egypt. Jak jsem vzápětí zjistila, trefila jsem do černého XD

Od začátku mi byl tedy jasný jeden fakt : Celý design bude plně přizpůsoben právě oné ,,Zemi faraonů" XD
A podle tohoto faktu jsem se zařídila. Design je sladěn do teplých barev...žluté a hnědé.
Snažila jsem se docílit toho, aby záhlaví ,,sedlo" k okrajům, což mi dalo trošku zabrat, ale nakonec jsem byla spokojena. Poté jsem se minimálně hodinku nemohla rozhodnout, jaké písmo by bylo vhodné použít. Původně jsem zamýšlela kombinaci oranžové, hnědé a žluté s troškou pískové, ale ejhle, ono nebylo nic vidět.
:)

♦ Hero v mikině ♦

12. března 2009 v 20:01 | Pink-Sun |  Novinky
Tak Pink po dlouhé době zadkem pohnula a zase nějakého Hera nakreslila..
Doufám, že se vám bude líbit :-)

♦ Dvojice wallů - Nejen s PinkLarou XD ♦

6. března 2009 v 20:30 | Pink-Sun |  Novinky
Vytvořila jsem pro vás další wally. Tentokrát si PinkLara ale někoho přizvala XD:A tento druhý kus jsem nazvala : ,,První wall o minutu později, aneb skutečně to je PINKLara XD"


Doufám, že se budou líbit :-)
(Mají trošku nezvyklý tvar, ale změna je život XD)

♦ První wallpaper s PinkLarou ♦

1. března 2009 v 22:06 | Pink-Sun |  Novinky
Původně jsem sice myslela, že dnes už nic nepřidám, ani kdybyste mě chtěli zabít, ale nakonec přece jen - Udělala jsem pro vás jeden wallpaper s PinkLarou. To, že je modrý mě samotnou zcela šokovalo, jelikož jsem chtěla udělat růžový ( kvůli tomu Pink ve slově PinkLara XD). Ale myslím, že změna je život..XD

Doufám, že se vám bude líbit ;-)


♦Tomb Raider in Blue (10.) ♦

1. března 2009 v 11:11 | Pink-Sun |  Designy

Název: Tomb Raider in blue
Motiv: Silueta Lary, obrazce
Datum uveřejnění: 1. březen 2009
VOLNÝ

Po delší době jsem vytvořila opět design.
Tentokrát pro macka.subrta 007. Macek mi poslal předlohu, jak by si design představoval a tomu jsem se plně přizpůsobila. Design byl zarovnán na střed, laděn do černa a do modré, kvůli stínům po stranách, které si Macek přál:

:)